Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 125
@PatrikoXD: Matki są bardzo proste i głupie, kierują się prostymi emocjami
możesz jej powiedzieć że widziałeś mamę kolegi w nowej Toyocie Camry którą sama kupiła jak pakowali się na wakacje z jej 15 lat młodszym konkubentem i dodaj jej z przekąsem żeby też zaczęła się rozwijać zamiast imitować kurę domową która samorozwojem nazywa dowiedzenie czym jest 'peklowanie' po wygooglowaniu słowa usłyszanego w slangu młodzieży nowego odcinka trudnych spraw
@Prokrastyn: @Kuba04: @Ulfasior: @nomadicgoogler: chłopu chyba chodzi, że to nie takie proste wyjść na miasto i już poznałeś dziewczynę. Jeśli nie ma znajomych to wychodząc na miasto sam na spacer ciężko poznać kogoś. Oczywiście są przypadki, że jakaś akcja się zadzieje i poznasz ale idziesz na spacer i myślisz, że każda czeka aż zaglądasz albo same będą podchodzić i zagadywać?
@PatrikoXD: A co do mamy to rozumiem
@PatrikoXD: pamiętam jak moja jak miałem jakieś 17 lat, śmiała się z kolegi z mojej wsi, że ma dziewczynę i hehe po co

jak o tym myślę to mnie skręca, miałaby starego kawalera chodzącego do kościółka to byłoby git
@nomadicgoogler: No okej, wyobraź sobie, że ja wychodzę codziennie na spacery, zakupy, nawet jakieś koncerty jak są w mieście. Jeżdżę rowerem, chodzę na basen, czasami biegam i wiesz co? Nigdy nie zdarzyła mi się okazja kogoś poznać, nawet uprawiając sport. Witam się z innym i tyle, czasami się pogada i tyle ale to nie takie rozmowy ze nagle „ej idziemy na piwo? Poznamy się lepiej” XD
@catboykami: Nie chciałbym przesądzać, ale określenie, że czyjaś matka jest głupia w odpowiedzi na prawdopodobnie kilka słów, które ktoś Ci opisał świadczy, że nie jesteś zbyt zdolnym sędzią w takiej sprawie. Nie wiem czy jesteś w związku z tym głupi, ale ten osąd już skrajnie głupi był.