Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak kanał na FB Bądź na bieżąco coraz bardziej szerzy ruską propagandę? Najpierw udawali w miarę obiektywnych, zdobyli zasięgi a teraz coraz bardziej narracja w stylu - Unia zła, zachód zły, wojnę sprowokowała Ameryka, Rosja nie jest taka zła. Jakieś dokumenty przedstawiające Ukraińców wyłącznie w złym świetle. Dziwnym trafem narratorka ma wyraźny wschodni akcent - https://fb.watch/fkZIcHmgwo/

I te komentarze - nie wiem czy to jakieś ruskie trolle czy po prostu ludzie są tak głupi, ale to jest dramat. Może jakiś wykop efekt i masowe zgłaszanie profilu?

https://www.facebook.com/BNBPoland

#wojna #ukraina #rosja #ruskietrolle #ruskapropaganda #wykopefekt
  • 19
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Pierwszy raz to zobaczyłem teraz. Ja #!$%@?, jak widzę takie opisy i miniaturki (pic rel) to mnie aż telepie. Na to powinny być jakieś paragrafy.
Losowo włączyłem jeden filmik i usłyszałem zdanie:

"Ukraińskie elity za kulisami nie są tak przejęci ty, co dzieje się w ich kraju jak przed publiką. Bogaci Ukraińcy wycofali z banków ponad dwa i pół miliarda euro. Ci, którzy wyjechali na zachód, trwonią tam swój majątek
JPRW - @Tetsuya: Pierwszy raz to zobaczyłem teraz. Ja #!$%@?, jak widzę takie opisy i...

źródło: comment_1662337118MBzcNahkHjXBDQ5pThowgv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JPRW: wypiłem za późno kawę i nie mogę spać więc obejrzałem filmy o macronie , Gorbaczowie i jeszcze jakiś jeden i to jest czysta ruska propaganda. Nawet się już z tym nie kryją i oczywiście narracja w każdym, że wszystko co najgorsze na świecie to Ameryka i UE i w ogóle to jest siedlisko LGBT dlatego trzeba wyjść z unii itp. dyrdymały a po komentarzach widać że ludzie to łykają.

Pytanie
  • Odpowiedz
@slusar_o2: dostosowują się do potencjalnej inteligencji odbiorcy która jest mniej więcej na poziomie 5-latka z tabletem oglądającego tańce Fortnite na YT czy inne gówno
  • Odpowiedz
@Tetsuya: W pewnym momencie mieli nawet sporo wyświetleń bo byli jakąś tam alternatywą dla wiadomości głównego ścieku. Teraz patrzę, że mają mało wyświetleń to pewnie polecieli na maksa w głupie kontrowersje aby tylko klikanie było ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Maciej Podstawka to #!$%@? idiota, nie ma co go brać na poważnie.
Brak wiedzy, subiektywizm, cherry piking, bulwarowy język.

Szyje się na poważnego dziennikarza, używając zdań typu, "Moim zdaniem troche nie fajny pomysł polskiego rządu, tak mi się wydaje przynajmniej"
Żenada
Ponadto #!$%@?ący ryj.

Wcześniej zasłynął ze światłej konkluzji w formie wideo, że pOlskie dziewczyny są lepsze od niemek na podstawie przypadkowych zdjęć z google grafika.
Najczęściej niestety, słyszę go
  • Odpowiedz