Wpis z mikrobloga

Mirki będę pierwszy raz leciał na Cypr, wgl będę pierwszy raz leciał samolotem jakieś rady dla swiezaka w związku z lotem jak to wszystko przebiega, co wolno na Cyprze a czego nie będę wdzięczy za odpowiedź
#cypr #wakacje
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maxer1892: ogólnie bądź gotowy, że po wyjściu z samolotu doznasz "szoku temperaturowego". Przyjaźni ludzie, jak byłem trzy lata temu to w centrum jest centrum handlowe, gdzie możesz wszystko kupić w "przyjaznych cenach". Jeśli chcesz zwiedzać to odpalasz Trip Advisor.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maxer1892: a'propos kontroli na lotnisku, to pamiętaj abyś nie miał niebezpiecznych narzędzi. Wiem wydaje się to oczywiste, ale pamiętam jak mnie chcieli przetrzepać, bo zapomniałem że w portfelu mam metalowy niezbędnik z aliexpress
@maxer1892: ale super, chętnie wróciłabym na Cypr! Ogólnie nie zdziw się uzbrojonych policjantów na i przed lotniskiem. Południe Cypru jest dobrze rozwinięte, normalne sklepy i normalne życie, piękne widoki. Jeżeli chodzi o północ, to raczej bym nie ryzykowała, byłam na jeden dzien to jest to wystarczające przeżycie:D zwracaj uwagę na znaki - jak jest gdzieś zakaz filmowania czy używania telefonu to się dostosuj.