Wpis z mikrobloga

Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppelin, Pearl Jam albo Gorillaz - w skrócie klasyki rocka.

Tymczasem opiniotwórczy dziennikarz:

Jakim cudem facet w jego wieku nie zna tych zespołów? Można nie lubić muzyki rockowej - ok. Ale CURVA, zupełnie nie kojarzyć nazw? XD I tacy ludzie żyją z wiecznego mądrzenia się, samemu będąc kompletnie oderwanym od rzeczywistości.

#igaswiatek #tomaszlis ##!$%@? #muzyka #rock #rockklasyczny
Pobierz Mjj48003 - Iga Świątek powiedziała, że przed meczem lubi posłuchać AC/DC, Led Zeppeli...
źródło: comment_1662463289PQHDwvnTRa8ZeCDK1uHDlo.jpg
  • 116
@Mjj48003: Ewidentnie dzieciństwo Tomasza Lisa przypadało na okres gdzieś między XVII a XX wiekiem, patrząc po wymienionych przez niego wykonawcach. Nie traktujmy wampirów w ludzkich kategoriach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@r4do5: Mahler to akurat jest ulubionym kompozytorem dla wielu, szczególnie dla zawodowych muzyków. Z Bachem może faktycznie bardziej niszowo, jak ktoś bardzo lubi kantaty czy muzykę organową.

Nie znam się ale wydaje mi się, że muzyka
Ta muzyka (Bach i Mahler) nie nadaje się do słuchania na co dzień, tylko właśnie na koncercie, w domu nie puścisz sobie tego w trakcie robienia obiadu.


@r4do5: ja słucham codziennie (Mahler). W skrócie to im bardziej skomplikowana muzyka tym mniej się nudzi więc nie masz tego problemu, że gwałcisz jakiś utwór na okrągło a potem juz ci się nie podoba. Jest wręcz na odwrót i po takim setnym czy tysięcznym
@Mjj48003 Lol wykopki się zesrały, że ktoś nie kojarzy według nich "prawdziwej" muzyki. Ja sam nie kojarzę Pearl Jam czy Gorillaz.

Ale czy tylko ja zauważyłem pewien trend na wykopie, że memy z Januszem coraz bardziej odzwierciedlają zachowania wykopowiczów? Wykopki sami stają się tym co sami wyśmiewają.

Oczywiście nie usprawiedliwiam tego dziennikarzyny, ale kuuurwa wykopki co się z wami dzieje. Januszejecie.