Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ten set. Trafiłem na niego jakieś dwa lata temu i po paru tygodniach katowania gdzie zniknął, a dzisiaj wchodzę na YT i alogorytmy youtubowe podają mi go na tacy. Utwory nie są całe, przechodzą jeden w drugi (jeden „gaśnie”, a drugi już wjeżdża na jego miejsce), świetnie to brzmi, żywo, rytmicznie, trochę melancholijnie, jak to w takich klimatach muzycznych, ale ogólnie strasznie mnie to cieszy. Aż mam ochotę wykonywać jakieś nieskoordynowane ruchy, w świecie normików nazywane chyba tańcem.

#darkwave #postpunk #coldwave #synthwave #muzykaelektroniczna
  • 10
@opinel: Ten, który wrzuciłem, miał inny cover przed dwoma latami. Nie wiem, czemu go nie było – czy spadł z rowerka za coś, czy co. Wtedy ktoś wrzucił do niego playlistę, teraz sekcja komentarzy jest zamknięta, a szkoda, bo paru utworów posłuchałbym w pełnej wersji. Nijak nie mogę sobie przypomnieć tytułów.
@Lizbona: Rzeczywiście, hah. Wczoraj wszedłem na Shazam, patrzę, że na Chrome i już mnie to jakoś zdemontowywało, bo korzystam z Firefoxa (chociaż mam też Chrome'a). A tu parę sekund i już rozpoznaje. Ludkowie, którzy na fejsiku pytają tego typa, który wrzucił set, o playlistę, są równie „przebiegli” jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki.