Wpis z mikrobloga

Niedlugo się cała polska dowie prawdy o tobie, skończy się zasłanianie żonką i mini marianem.
Zasłanianie żonką która razem z tobą stalkowała ludzi którzy was krytykowali (groźby do dzieciaka jednego z wykopków i teksty że @zielona88 codziennie do niego piszę co ojciec wyrabia).
Groziłeś mojej rodzinie wiele razy w perfidny sposób i zapowiadałeś ich stalkowanie, zdobycie danych i nękanie ich jeśli nie odpuszczę i te groźby zostały spełnione.
Masz tupet poruszać temat hejtu i stalkingu, twoja nieżyjąca matka jakoś tutaj nie lata tylko ty i twoja zezowata pokraka czyli osoby bezpośrednio związane z procederem.
Biegniesz z płaczem do fundacji przeciwdziałającej hejtowi i stalkingowi robiąć z siebie ofiare pokazując jak bardzo jesteś zaburzony, screeny wpisów @emilian nie giną i są doskonałą wizytówką że jesteś zakłamanym stalkerem który wykorzystuje swojego dzieciaka i żonę by trzymać się swoimi obgryzonymi pazurami szkolnej która jest twoim źrodłem utrzymania oraz twoja obesją.

Byłeś razem z żona anonimowy ale już nie jesteś, każde miejsce gdzie płakałeś robiąć z siebie OFIARĘ KTÓRA NIKOMU NIC ZŁEGO NIE ROBI czyli SPIDERSWEB, FUNDACJA MOŻNA INACZEJ, Kronika Beskidzka, SDR dostali dowody na zarówno stalking i groźby karalne wobec osób kompletnie nie związanych z moją działanością w internecie oraz na stalking i groźby w wykonaniu twojej żony Marioli w stosunku do małoletniego.

Zawsze krok przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko prawda nas wyzwoli Marian a wiecznie kłamać nie możesz. Karta ofiary już nie zadziała
#kononowicz
#patostreamy
  • 6