Wpis z mikrobloga

W jakiej branży w nl jest praca na stałe? Tzn że normalnie np tydzień pierwsza a drugi tydzień druga zmiana i tak cały czas bo te magazyny order pickery to wszystko jakas lipa że nie wiadomo ile bd pracował i ile zarobisz.
Może na szklarni przy papryce czy storczykach? Ma ktoś doświadczenie?
#holandia
  • 10
Spodziewam sie, ze w kazdej, tylko przez normalna agencje, albo bezposrednio. No i wtedy z reguly sam musisz ogarnac sobie zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne oraz komunikowac sie po angielsku albo niderlandzku. Jesli chodzi o prace na produkcji, mozesz sprawdzic np. Engnr.nl, Tempo-team, Raak Personeel.
@Ziomek420: To jest zależne od firmy tak naprawdę. Ale jestem ciekaw co to za konkretnie praca. Brzmi #!$%@? sussy, że za nocki tyle euro więcej na godzinę. Przecież to się im nieopłaca. Skoro dla DAFa to raczej to kołchoz nie jest i dlatego mnie to dziwi.. Bo te 15euro to legit, ale 22??
@Noggenfogger: no ogłoszenie jedne z lepszych jakie widziałem ale bardziej zależy mi żeby była stała praca niż super stawka i zastanawia mnie ta ich gwarancja godzin w każdej ofercie bo znając Otto to pewni jakiś kit xD