Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mneo: hmm moim zdaniem Moto Edge 30 będzie ciekawsza. Jesteś pierwszą osobą jaką widzę, która pyta o smartfona HTC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tę Motkę można czasem wyczaić na hiszpańskim Amazonie w okolicach 1600 zł, więc jeszcze lepsza cena.
@Mneo: hmm moim zdaniem Moto Edge 30 będzie ciekawsza. Jesteś pierwszą osobą jaką widzę, która pyta o smartfona HTC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tę Motkę można czasem wyczaić na hiszpańskim Amazonie w okolicach 1600 zł, więc jeszcze lepsza cena.


@Dajpancenta: Szukam telefonu dla ojca zwolennik HTC ale patrząc po opiniach to HTC upadło nisko.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mneo: pixela jeszcze nie miałem żadnego u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam gdzieś z tyłu głowy zakup 6a ale kiedy kupię ciężko powiedzieć. Na narazie mam biedackiego Galaxy A33 kupionego podczas zwrotu na konto od Samsunga i do przeglądania internetu jest wystarczający. Baterię też ma lepszą od S21 więc tutaj spoko. ( )

Nokia w sumie też teraz nie pokazuje niczego
@Mneo Jako giga fan HTC niestety radzę odpuścić. Przykładowo o aktualizacjach można pomarzyć, jak dużo używa telefonu to bateria też długo nie pociągnie. Też powoli szukam nowego telefonu żeby przesiąść się z U12+ i również mam z tym problem, osobiście rozważam między pixelem, oneplusem i iphonem. Niestety aktualnie HTC to nie to samo co lata temu, z przyjemnością wróciłbym do takiego One M8 z metalowymi pleckami :)
@Mneo: poco x4 chyba już wyszło. W x3 stosunek ceny do bebechów jakie tam włożyli był nie do pobicia. Jak tak samo zrobili x4, to nie ma sobie równych. Szczegółów nie sprawdzałem, póki będą aktualizacje i nie zniszczę telefonu, nie planuję wymieniać swojego.