Wpis z mikrobloga

UWAGA!Przestrzegam przed nieuczciwymi praktykami Freenow!

Z tego co już zauważyłem w sieci, to widzę, że to trwa od lat. Może trzeba, to gdzieś zgłosić, żeby dobrali im się do ... !

U mnie sytuacja była taka, że został zamówiony przejazd z wyborem "Lite" gdzie była widoczna kwota za kurs. Po czym finalnie po kursie otrzymuje na maila podsumowanie przejazdu i widzę, że została ściągnięta kwota dwa razy większa. Oczywiście została ta sytuacja zareklamowana przez opcje w aplikacji i z automatu dostaje odpowiedź, że pewnie została wybrana opcja przejazdu z taxometru ale dostaje mimo to zniżkę na kolejny przejazd.

Prawda jest taka, że przy zamawianiu kursu nie została wybrana opcja "Taxi" z naliczaniem z taxometru i tego jestem pewien. W podsumowaniu przejazdu nawet nie ma nic o wyborze opcji przejazdu, po kursie zmienia się kwota i wmawiają, że została wybrana opcja "Taxi".

Kierowca zmienia na koniec kursu opcje, błąd aplikacji, czy perfidne oszustwo?!

Wystarczy wejść na fanpage fb i zobaczyć pod postami komentarze ile osób jest w ten lub inny sposób naciąganych. Chyba głównie w ten sposób ta firma się utrzymuje. Jak to można nazwać?! Niech każdy sobie odpowie.

#freenow #oszusci #oszustwo #polska #taxi #warszawa #transport #mytaxi #uber #bolt
Pobierz Tiaaaaa - UWAGA!Przestrzegam przed nieuczciwymi praktykami Freenow! 

Z tego co już...
źródło: comment_1662805914n0ELhiJwtRpFaOYMdF8z0T.jpg
  • 6
@AshtarPL: nie, nie, też korzystałem często aż do tej skuchy... Przy reklamacji wmawiają, że Twój błąd przy zamówieniu. Szkoda słów! Pilnujcie rozliczen z freenow, bo walą w @#$@#!
@Tiaaaaa: no ja jeszcze miałem tak że było promo, raz bez kodu a innym razem z kodem, a miałem swój. No i zamiast użyć tamtych zniżek używało niższej mojej. Ale to różnica była z 3 zł.
@Tiaaaaa: Ja sobie odpuściłem tą aplikacje po tym ja miałem mieć rabat 50% na lite. Oczywiście pobrało mi z góry normlaną kwotę ale myślę dobra pewnie potem odda połowę bo już tak miałem w bolcie i uberze kilka razy. Oczywiście nie oddali, pisałem do nich do jedynie kupon dali xDXD z którym pewnie znowu by były takie jaja więc sobie odpuściłem.