Wpis z mikrobloga

@prnppp: No właśnie nie jestem zadowolony z tego co widziałem w sklepach. Jeszcze muszę zobaczyć jak to wygląda w regulaminie osiedla odnośnie montażu niektórych rzeczy na balkonie. Choć z tego co widzę to niektórzy mają w nosie takie rzeczy i montują co chcą xd Idealnie by było jakby zrobić coś solidnego i zaczepić to gorą do balkonu.

Nie jestem zdecydowane na jakieś konkretne rozwiązane, głównym celem jest większa prywatność w mieszkaniu,
@prnppp: No raczej tylko gdzieś w necie, bo jak sprawdzałem w castoramie, obi itd. to jakość tego pozostawiała wiele do życzenia i obstawiam, że za 2 lata bym to musiał wymieniać albo malować.
@prnppp: Coś około 1,5m max 2m szerokości nie chciałbym też przesadzić, żeby nie było ciemno w mieszkaniu. No ale wysokość to zależy, do sufitu to wiadomo, pewnie jakiś standard typu około 2,5m, nie mierzyłem tego w 100% dokładnie, bo dopiero zastanawiam się jak to zrobić i czy samemu to zrobić, równie dobrze może pójdę w coś gotowe i nie będę tego ciągnął do samego sufitu tylko puszczę np. na 1,8-,1,9m i
@penknientyjerz: Ja bym się nie zdziwił jakby ktoś serio komuś dał taką wycenę. Czasami jak się nie chce zrobić danej roboty, to zamiast odmawiać klientowi, dajesz zaporową cenę, żeby się odczepił. Najlepsze jaja są jak czasami się godzą na taką cenę ale wtedy i tak robi się z przyjemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samemu sporo dorabiałem przy fuchach.