Wpis z mikrobloga

Jestem zawiedziony tymi, którzy plusują idiotyczne wpisy @BayzedMan (tchórza, który w odpowiedzi na krytykę wrzuca na czarną) nawołujące do łamania umów z Republiką Federalną Niemiec i do łamania oficjalnej polityki NATO dot. czołgów dla Ukrainy.

PS. Niech ktoś mi w końcu odpowie na pytanie, dlaczego RON 2.0, zwany Międzymorzem, gdzie musimy cywilizować prawosławnych barbarzyńców jest lepszy od Zapadosławii, czyli unii Słowian zachodnich, gdzie państwo dzielimy z cywilizowanymi Czechami i Słowakami?

#ukraina #rosja #wojna #zapadoslavia
Aleksander_II - Jestem zawiedziony tymi, którzy plusują idiotyczne wpisy @BayzedMan (...

źródło: comment_1662838591KcS8fjRnJvEfZNaoca4iaG.jpg

Pobierz
  • 33
@BayzedMan:

ruski trollu


Tak, że obalałem rosyjskie kłamstwa dot. Ukrainy przed wojną.

ukraincy to nasi bracia, nie dosc ze wywodza sie Z TEGO SAMEGO PLEMIENIA to jeszcze sa genetycznie do nas niemal identyczni.


Tłumaczyłem, genetyka w kwestii cywilizacji ma niewielkie znaczenie. Znaczenie ma religia na etapie fromacyjnym, później rolę przejmują instytucję.

to jeszcze sa genetycznie do nas niemal identyczni. Haslo: polanie zachodni i wschodni, to sa nasi bracia najblizsi.


Zwłaszcza, że
Tłumaczyłem, genetyka w kwestii cywilizacji ma niewielkie znaczenie. Znaczenie ma religia na etapie fromacyjnym


@Aleksander_II: Ma gigantyczne znaczenie.

Zwłaszcza, że nazywanie plemiona spod Kijowa Polanami bierze się z Powieści minionych lat. Za to w każdym innym źródle, gdzie mowa o Polanach pod Kijowem Polacy zmieniają się w Lachów.


@Aleksander_II: Lachy wziely sie z rosyjskiej proapgandy antypolskiej.

Tutaj forumowicz tłumaczy jak dla idiotów: Polanie znowu występują u Nestora jako "zwani teraz
@BayzedMan:

To jest tylko jakis glupi post na forum niszowym. Prawda jest taka ze ukraincy nadali nam specjalne prawa u siebie u uwazaja nas za braci i nam dziekuja i prywatnie i publicznie.


Historycy.org to dosłownie największe forum historyczne w Polsce, dodatkowo stojące na serwerach UMCSu.

Lachy wziely sie z rosyjskiej proapgandy antypolskiej.


Masz cytat z Powieści minionych lat Nestora Kronikarza z XII wieku, pisał na ponad wiek przed inwazją Mongołów:
@BayzedMan:

Nie zaluje ze cie zablokowalem, typowy wielki rusowy propagandysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie masz pojęcia na żaden temat, uprawiasz determinizm genetyczny opierając się na jednej grafice bez przypisu i pełnego badania (zaplecze do riserczu podobne do szurii allochtonicznej), olewasz wpływ religii i instytucji, a także to, że sam obalałem rosyjska kłamstwa dot. małoruskiej historii ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS. @RazumichinZiK -