Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TLDR: Da się jakoś rozkręcić seksualnie dziewczynę z niskim libido?

Po roku mieszkania razem nadal nasze życie seksualne to padaka. Ona ma bardzo małe libido (25 lvl, rok temu byłem jej pierwszym), i miałem nadzieję że z czasem się poprawi, ale teraz widzę że raczej nic z tego nie będzie. Penetracja nie daje przyjemności, palcówka boli, a minety się wstydzi. Sama masturbować się też nie umie.

A ja mam 26 lat, młodszy już nie będę, to mój pierwszy związek i miałem nadzieję że w końcu będę miał udane życie seksualne.
#seks #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631e5713a08746cacf446246
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? o szopenie to powyżej. Oczywiście, że się da. Musisz być dla niej atrakcyjny i bardzo wartościowy. Wtedy jej cipka zacznie robić jej wodę z mózgu. Serio. "Niskie Libido" - okej są dziewczyny z większym i mniejszym - tak jak mężczyźni ale nie oznacza to seksu raz na tydzień lub rzadziej. Jak seks jest mniej niż 3x w tygodniu to znaczy, że jej nie kręcisz.
@olaf_wolominski: z czym okłamuję? Często nie umiecie delikatnie obsługiwać całej naszej maszynerii, łechtaczka to dla Was równie mityczne stworzenie jak punkt G i jednorożce i myślicie że wszystko załatwicie pchaniem paluchów lub penetracją, której bliżej w stylu do jepadła niż do zaspokojenia również partnerki.

Jak facet nie zwraca uwagi na sygnały wysyłane przez ciało partnerki, szczególnie takiej nierozbudzonej w tym kontekście to i libido słabe i chęci do poszerzania repertuaru kiepskie
@moll:
Nie ma czegoś takiego jak nierozbudzona partnerka jak samiec jest wystarczajacej klasy genetycznej. Jak tak jest to najwyraźniej samiec nie podoba się wystarczająco.

której bliżej w stylu do jepadła niż do zaspokojenia również partnerki.

* nie dotyczy chadow 200cm/20cm, oni mogą jechac ile fabryka dała, im wieksze obrażenia tym bardziej zadowolona.
@moll:
"za mocno" dotyczy tylko beciaków. Samica po prostu instynktownie odczuwa obrzydzenie do genów slabego samca ale nie jest w stanie poprawnie zidentyfikować i nazwać tego uczucia więc wymyśla cope, żeby złagodzić żal że nie kryje jej samiec wysokiej klasy genetycznej.

Za to w przypadku takiego osobnika jest wręcz zachecany do zdemolowania wnętrzności i zostawienia trwalych obrażeń. Kazda szara myszka która zawsze bolalo podczasz anemicznego seksu z 16cm mikrusem nagle może
@olaf_wolominski: że efektywniej wykorzystasz 15 niż 20 cm. I jak to zrobić, żebyś doprowadził babę do prawdziwego orgazmu, a nie żeby darła ryja jakbyś jej młotkiem w mały palec przyłożył, w imię dogodzenia samczemu ego o słabej technice i pojęciu o seksie
MętnaKapucynka: .Zaproponował. bym fisting, riming, handjob, pissing,licking stóp, piersi, pach, rąk, lekka dominacja z pluciem, klapsami, kleczenie, robienie za pieselka, kupa na klatę, mycie się nawzajem wszedzie, wycieranie po wydalaniu, niektóre rzeczy można robic w dwie strony, niektore w jedną, nie ma sensu tracic życia na wieczna nudę( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro tamtego nie lubi to pewnie cos z tego jej się spodoba.
---

Zaakceptował: karmelkowa
OP: @moll: Nawet przy podnieceniu czuje ból i prawie wogóle nie odczuwa przyjemności.
Hormonów u ginekologa nie badała, ale budowę anatomiczną ma normalną.
Kupiłem jej wibrator, myślałem że trochę pomoże jej się "poczuć", ale przez miesiąc użyła raz, z kiepskimi rezultatami
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: wibrator, zaczepisty pomysł przy bólu. Pogratulować xD

Do seksuologa. Ewentualnie niech jeszcze odwiedzi fizjoterapeutkę uroginekologiczną.

I próbujcie małego i delikatnego pobudzania. Głaskanie, mizianie. Skoro ja boli to nie wprost te najbardziej eksponowane strefy erogenne, tylko zacznijcie od włosów, uszu, karku, kręgosłupa, skóry. Musi się nauczyć dotyku.