Wpis z mikrobloga

Postanowiłem trochę ogarnąć mieszkanie, które obecnie wynajmuję. Znacie jakieś fajne gadżety, tipy, dzięki którym można w tani sposób poprawić komfort mieszkania? Chodzi o kosmetyczne zmiany, żaden wielki remont. Coś w stylu powieś obraz, postaw roślinę tylko trochę mniej oczywiste. Co zrobiłem do tej pory to kupiłem szafkę na buty, które wcześniej po prostu stały w rządku obok drzwi, kupiłem większe, dopasowane kosze na śmieci i poduszeczki na fotele. Kupiłem też porządny nóż kuchenny, zamierzam jeszcze kupić żyrandol (nie wiem czy każdy "pokrowiec" na żarówkę to żyrandol, w każdym razie o to mi chodzi), bo w jednym pokoju wisi sama żarówka. Przyjmę każde najmniejsze protipy, ostatnio na przykład pierwszy raz kupiłem gąbkę kuchenną inną niż ta najtańsza i to jest gamechanger jeśli chodzi o zmywanie naczyń.

#mieszkanie #pytanie #pytaniedoeksperta #projektowaniewnetrz #protip #zakupy #ikea
Pobierz
źródło: comment_1662997804BZO1mLD3fTdW8TvE0aqjXp.jpg
  • 6
@trx87: taka okrągła z carrefura, kosztowała chyba z 4 zł , ale całe całe życie myłem najtańszymi i jak dla mnie różnica jest znacząca. Zainteresowałem się tematem i podobno gąbki scrubb daddy są najlepsze XD niedługo zamówię