Wpis z mikrobloga

Dzowniła właśnie do mnie Pani z produkcji która naprawdę pokazała zaangażowanie i chęć pomocy w tej sprawie. Dostałem zapewnienie że żadne wojenki kanałów i oskarżenia Kosno nie pojawią się w programie bo tematem był wyzysk Kononowicza a nie nasza spina.
Podziękowano mi za zaangażowanie w sprawę i to że praktycznie zrobiłem odcinek w temacie reportażu,nigdzie nie musieli jeździć a moje przygotowane fragmenty i omówienie zrobiły całą robotę.
Pani skomentowała że jako obserwator z boku że 8 z 10 gośći było po naszej stronie co potwierdziło moje słowa.

Poinformowałem też o tym straszeniu Midasem i Uwagą przez górskiego skylacza guizików, powiedziałem że sprawidzło się chyba to o czym ostrzegałem ją przed nagraniem że Kosno może nagrywać wszystko dykfatonem, przesłałem stosownego screena.

Olgierdano przegrał( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz
#patostreamy
  • 26
@OlgierdAndrzejewski: ale jak to?! Przecież jakze zacna karyna z ekipy miękkim #!$%@? zrobionym pewnie ogląda właśnie teraz nagrany materiał z panią Izą i mówi jej co wyciąć, żeby jak najbardziej chędożony piłkarzyk oberwał!!!

A co do ekoprzegrywa to tam odklejka jest wprost proporcjonalna do wielkości ognia pod bielskim dupskiem. Jeśli temat rzeczywiście wylądowałby też w uwadze i jakimś cudem ten hobok się tam znalazł to co wymyśli tym razem? Że Łukasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OlgierdAndrzejewski: ale Barnej mówił, że tobie też nie dali dojść do głosu. Że było głównie zakrzykiwanie was przez drugą stronę. Ba, powiedział że ty mówiłeś, że te ostatnie 20 min (po wyjściu Barneja ze studia) było takie samo, też nie dali wam się wypowiedzieć. To jak to w końcu jest? Przedstawiasz udział w tym programie jako totalny sukces a to chyba nie jest do końca prawda.