Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ten spaniały użytnik jest z nami na forum ale pragnę mu trochę objaśnić że ukraiński MON nie bierze wszystkich i normalnie pozwala im żyć tam gdzie są bo czy szanowny przebudzony i czujny rodak zdaje sobie sprawę że administracja ukraińska nagle ma skoszarować kilka milionów mężczyzn ?? retorycznie a teraz pomyśl(wiem wiem to ciężki wysiłek)
Odwróćmy trochę kota ogonem i z racji tego że w klimatach kibolskich trochę siedziałem to wyobraźcie sobie panie i panowie plusujące ten komentarz zniesmaczonego rodaka blachami z UA, że w Polsce ukraińscy pato-raperzy kręcą teledyski gdzie kilkudziesięciu chłopa skacze jak rezusy, kibole robią turnieje, malują grafiti czy tną się albo pozują z fiskarsami do grafu w Warszawie czy paradują w bluzach "Ukraine Hooligans"...
No jaja jak berety no kibole Dynama Kijów na emigracji w Wawie czy na Śląsku zrobili grafit ku czci zamordowanego kibola mafioza w barwach narodowych i w kilkudziesięciu pozują do niego gdzieś na Tarchominie albo pod Stadionem Śląskim
A nie pardon. Tak robią robią rodacy za granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #ukraina #nacjonalizm
Pobierz zombine - Nie wiem czy ten spaniały użytnik jest z nami na forum ale pragnę mu trochę...
źródło: comment_16634096453Vq4IAkY1igyn1YFI8BHJp.jpg
  • 3