Wpis z mikrobloga

@xxxx:

@bohemot44:

Zapisalem sie bo potrzebowalem legitymacji. I tak zlecialo juz 5 rok. Od czasu do czasu wpadam w okolicach sesji i zdaje ;/ jeszcze zeszytu nie zalozylem :/ jedyny "wysilek" jaki wlozylem to w prace licencjacka ale czy w tym roku bedzie mi sie chcialo magistra to nie wiem. Z drugiej strony sporo juz lat za soba
@keram244: warto to wgl studiowac, pewnie na jakims wykladzie chocisz byles? Ja jestem po technikum z kierunkiem hotelarskim, a slyszalam, ze pojscie dalej na studia o tym kierunku to jedynie powielanie wiedzy
@Vampiremoon: hmm ciężko powiedziec ale wnioskujac po zdanych sesjsch to chyba duzego poziomu nie ma (nie chodze zbyt czesto na zajecia a zdaje). Zdecydowanie najwiekszym plusem sa praktyki dzieki ktorym mozna cos kombinowac w poszukiwaniu pracy. Tu po prostu trzeba sie pchac na jak najwiecej praktyk i zdobywac te papierki. Bo sam papier nie wiele da.
@Vampiremoon: przez pierwsze 3 lata chodzilem nawet czesto ale tak jak mowie... lapalem praktyki. Raz w grecji raz w polsce a raz w hiszpani plus praktyka w biurz e podrozy i animacja czasu wolnego.