Wpis z mikrobloga

@P0G0: oo, daj znać jak będziesz testować. Podobno nie nadają się do noszenia na co dzień bo za ciężkie itp. I jest problem , że jak klonujesz obraz z fona to ekran fona musi być cały czas włączony, + 5GHz wifi , to nieźle ubija baterie. Gdyby nie te dwie wady to chętnie bym kupił dla samego wsparcia projektu, marzą mi się takie okulary AR które będzie można nosić cały czas,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@master4342: chyba mówimy o innej wersji, te są przewodowe i całkiem lekkie
Ekran niestety musi być włączony ale normalnie i tak by był więc nic się tu nie zmienia, a z okularami ekran można ustawić na minimalną jasność
@P0G0: wow, nie widziałem wcześniej takich okularów, a wyglądają genialnie! Wiesz czy można podłączyć je też do komputera albo Nintendo Switch? Oczywiście z przejściówką na normalne HDMI. Z tego co czytam/oglądam na necie to ludzie podłączają je tylko do telefonów, chociaż na jednym filmie nie było problemu żeby używać ich właśnie ze Steam Deckiem.
@P0G0: i chyba żadnych dodatkowych opłat już nie ma co nie? Amazon sobie z góry ściąga wszystko. Przynajmniej taką mam nadzieję. Generalnie też do steamdecka to zamówiłem, bo androida nie mam, ale dzisiaj podali info ze niedługo wypuszczą też tą apke Nebula na Macbooki, wtedy to już będzie sprzęt idealny dla mnie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iluzorycznyMomentAbstrakcji: pobrali sporo podatku podczas zamawiania więc nie spodziewam się żadnych dodatkowych opłat.
Je też to głównie do steam decka kupiłem bo mój Google Pixel nie obsługuje przesyłu obrazu przez USB :/
Jak będzie tak dobre jak się zapowiada to zmienię telefon na Samsunga jakiegoś