Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: ale ty masz świadomość, że praktycznie u wszystkich osób z zespołem Downa umiejętności poznawcze są upośledzone w stopniu lekkim lub umiarkowanym?

Serio, nie przeszkadza ci, że politykę kraju może kształtować człowiek z zespołem Downa?
  • Odpowiedz
ale ty masz świadomość, że praktycznie u wszystkich osób z zespołem Downa umiejętności poznawcze są upośledzone w stopniu lekkim lub umiarkowanym?


@qluch: a to spoko. Można ich porównywać do zwierząt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Serio, nie przeszkadza ci, że politykę kraju może kształtować człowiek z zespołem Downa?


@qluch: Człowiek z zespołem Downa jest lepszym parlamentarzystą niż poseł Konfederacji. Człowiek z zespołem Downa czasem się pomyli, poseł Konfederacji myli się zawsze i jeszcze broni pisowskich przestępców.
  • Odpowiedz
  • 9
@qluch czyli aborcja uszkodzonych płodów to spoko czy nie spoko? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Czy może potrzebujecie ludzi z zespołem Downa aby prawica miała się do kogo porównywać? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: dla sprostowania: nie pisał, że osoby z syndromem Downa to zwierzęta. Pisał za to z całą pewnością, że dołączenie osoby z syndromem Downa to prosta droga do zwierząt w parlamencie
  • Odpowiedz