Wpis z mikrobloga

@Koner1391: przez strach można kontrolować ludzi, on tym sposobem kontroluje ich bańkę informacyjna. Ciekawe co sobie myśli Atorek, jak się ludzie żalą, że dostają depresji od jego kontentu.

Nie wiem choć się domyślam, poniżej inscenizacja zachowania Atora po przeczytaniu, że kolejna "Grażyna" ma stany depresyjne po kontencie Krzysztofa W. (bo RODO).
Pobierz MajorParowa - @Koner1391: przez strach można kontrolować ludzi, on tym sposobem kontr...
źródło: comment_1663825414AR86fLzw1m7cRQQaVG52BC.gif
@Jaklam_: Ktoś w ogóle wie jak doszło do tego że na tym kanale lata temu były całkiem spoko prezentacje starych gier Ala Morrowind itd? XD ciekawi mnie czy to były jakieś jego początki zanim odkrył złotą formułe na wyświetlenia czy to ktoś całkiem inny xd
@jamajskikanion: wczesniej na kanale wrzucal gry bo mial firme zajmującą sie tworzeniem filmow promocyjnych o grach, potem zakolegował sie z gimperem i spółką wiec nagrywal to co oni w miedzyczasie zaczął sie kontent vlogowy, zaczął też nagrywac teorie spiskowe potem pokłucił sie z gimperem wiec zostały vlogi, a że zobaczył że teorie spiskowe mają najwiecej wyswietlen to wrzucał ich coraz wiecej
Ogólnie ogarnianie czasu w którym spełni się twoja wizja lub sen to ciężka sprawa, czasem mija tydzień, czasem dzień a najdłuższy sen który mi się sprawdził był sprzed 30 lat, nie polecam byciem jasnowidzem bez nauczenia się precyzji w tych umiejętnościach
@Jaklam_ ale po #!$%@? go tu promujesz, ja np. nie wiedziałem w ogóle o jego istnieniu, tak właśnie robisz mu zasięgi i ktoś z ciekawości sprawdzi o czym on gada. Stop making stupid people famous.