Wpis z mikrobloga

"zniszcz 10 przeciwników rakietami poniżej 5 kg", tylko gram i leci.


@klatwazakolaka: #!$%@?ą mnie te zadania z battlepassa. W dodatku fakt, że trzeba jeszcze 3 miesiące odczekać żeby fanty sprzedać przelał czarę goryczy. Pierwszy i ostatni raz tego battlepassa robię.
@Seba-to-ja: w downtierze to jest bardzo solidny statek, nie mówię że nie. Natomiast ma tę wadę o której wspomniałem. Mając moffetta w zasięgu do 5-6 km wystarcza 2-3 salwy żeby posłać go na dno.
Atlanta jest zajebista, w ogóle cała linia tych lekkich krążowników USA jest w pytę. Jeno wyżej jest #!$%@? bo arizona, north dakota, wyoming to jest żart ze strony ślimaka. Szczególnie w zestawieniu z ruSSkim Kronsztadem wprost z
@kukurydzapomidor ja nie wiem, statków praktycznie nie ruszam od bardzo bardzo dawna i wychodzę z założenia że lepiej grać tym czym się lubi/robi wyniki niż męczyć byle jakieś gówno tam gdzie sobie nie radzisz .. ja lubię topki na AB GF więc gram to, wiem że na RB miałbym dużo większy boost do zadania ale jak mam się #!$%@?ć na helki czy drony to #!$%@?ę...
@kukurydzapomidor: Tak jak kolega wyżej napisał jeżeli czujesz się lepszy grając czołgami lub samolotami to nimi graj bo tak sobie tylko wydłużysz czas grindu. Moją najmocniejszą stroną są statki więc i nimi gram robiąc event. Co do wspomnianych statków to żadnym z nich nie grałem więc nie wiem szczerze mówiąc.