Wpis z mikrobloga

@JazzBlurr no to znajdz mi w poscie przeklenstwa bo ja ich nie widze

o to mi chodzi, a PW kolo pisze jak cham i prostak

@Incognix Jesteś ślepy? Tym razem przeoczylem. Jakkolwiek te podpunkty #!$%@? sie maja do mojego wpisu :/ wiec dalej mam problem z typem

przedtem sciagnal mi dwa posty bez zadnych wyjasnien tylko z linkiem do regulaminu i notka wielkiego pana ze nastepnym razem to ... sretetete

po tym
  • Odpowiedz
@HANTEK2: Myślę, że nic nie zrobią. Wszyscy co są tam długo mają się za wielkich elektroników, są bardzo nieprzyjemni. Ale widzę, że ten mirek to chodzący ból dupy
  • Odpowiedz
@h3co1: no dokladnie ale przez takiego cwaniaka teraz bede siedzial dwa tygodnie ze sfajczonym sprzetem zeby nowy post wpisac i sie zastanawial czy wielki pan Mireczek nie ma okresu akurat i mi czasem posta nie usunie bo cos tam. No #!$%@? ja nie kumam, zamiast napisac normalnie co jest nie tak poradzic (bo tak jego #!$%@? robota) to zgrywa cwaniaka za monitorem a ty sie tylko #!$%@?. eeeehhhhh......
  • Odpowiedz
@HANTEK2: Przecież jebnąłeś bykami w tym poście. Jak napiszesz poprawnie po Polsku i unikniesz wprowadzenia o spaleniu po minięciu gwarancji, od razu skupiając się na sednie, to prawdopodobnie przepuści ci ten temat.
  • Odpowiedz
@Incognix: no bez przesady literowki male jakies podwojne z i o zamiast a :P #!$%@? mnie fakt ze kolo najpierw mnie zlewa totalnie, wywalil dwa posty i jeszcze dopisal ze tym reazem mi podaruje(wielmozny pan #!$%@?) ale juz nie napisal dla czego i za co tylko wertuj sobie regulamin caly.
  • Odpowiedz
@Incognix: teraz podal ale przedtem to mu ciezko bylo, nie wazne zreszta, #!$%@? mu wdupe i tych moich literowek kupe. #!$%@? mam na elektrode, za dwa tygodnie to juz moge miec ten sprzet naprawiony :D
  • Odpowiedz