Wpis z mikrobloga

Dziś mam nietypowe trochę #rozdajo Wolololololo! Wyprodukowałem wraz z żoną ebooka dla Bethesda Polska w ramach trzeciego sezonu naszej serii POLSKA NA PRZEŁAJ (Odcinki o mniej znanych regionach Polski).
Generalnie ebook miał być przeznaczony dla graczy #eso i społeczności ale finalnie uznaliśmy, że wyszedł za fajnie (92 strony) i będzie dostępny publicznie. Więc zostawiam pod inspirację. Zamki, tajemnicze miejsca i osobliwości przyrody pasujące do klimatów #fantasy w Polsce.

Link do ebooka jest pod filmem / odcinkiem specjalnym. Więc jedynie skromna łapka w górę niech będzie uczciwą zapłatą :) Dzięki!

https://youtu.be/EGdU3h1JVdE

#pannoramixtrip
Pobierz Pannoramix - Dziś mam nietypowe trochę #rozdajo Wolololololo! Wyprodukowałem wraz z ż...
źródło: comment_1664265856MpPii8teIxentrwxDDZeKm.jpg
  • 8
@Pannoramix Super ebook, jedyne czego mi brakuje to albo mapki albo spisu per region żeby móc łatwo przeskoczyć tam, gdzie mogę pojechać, tak można się nakręcić a potem się okazuje, że 500km do zrobienia :) Niemniej jednak kawał świetnej roboty
Jakby ktoś chciał wygrać pełen dostęp do gry #eso High Isle to w odcinku jest 5 zagadek do odgadnięcia. Odpowiedzi są punktami na mapie, które układają się w literę ( ͡° ͜ʖ ͡°)