Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi sprzedawanie ubrań dla dzieci w wieku 5/10 lat przez osobę, która między innymi życzy śmierci rodzicom, znieważa różne osoby, w tym czasem dzieci, się ze sobą gryzie? 7-latki nie powinny oglądać takich treści, rozumiem że być może jakiś rodzic uzna, to za fajny produkt i kupi to dziecku bez żadnych podtekstów, jak normalne ubranie, jednak ja wiedząc czym się zajmuje właściciel tej marki, dziecku bym takiego ubrania nie kupił. Poza tym to trochę sugeruje, że dzieci go oglądają, a umówmy się, nie powinny. Co myślicie?
#famemma #wardega
Pobierz D.....8 - Czy tylko mi sprzedawanie ubrań dla dzieci w wieku 5/10 lat przez osobę, kt...
źródło: comment_1664367515n9d5ADOuRb4kZtGcqVcAdl.jpg

Git czy nie git?

  • Git 13.1% (56)
  • Lekko kontrowersyjne 13.8% (59)
  • Mocno kontrowersyjne 73.1% (312)

Oddanych głosów: 427

  • 20
@DEJW88: #!$%@? się na siłę.
Już pomijając fakt, że sobie dopowiadasz.

w tym czasem dzieci

Lepiej kupić w sieciówkach, gdzie dzieci w tym wieku są katowane po 12h dziennie za miskę ryżu.
A tak swoją drogą dość fajna inicjatywa, ponieważ jest naprawdę mało marek oferujących dobrej jakości ubrania dziecięce wykonane w Polsce.
@twojstarylgbtq: Oczywiście, że wyzywał dzieci, w tym 12-letnią dziewczynkę od "pasztetów". Zapytałem co o tym myślicie, sam mam stosunek ambiwalentny, jego marka odzieżową jest reklamowana tylko poprzez jego twórczość, a ta nie jest odpowiednia dla 7-latków. Uważam, że bardziej spójne byłoby sprzedawanie ubrań dla dzieci przez youtuberów family friendly, a tutaj mamy twórcę mocno kontrowersyjnego.
@DEJW88: A ja się z tobą zgadzam. Naprawdę nie wiem dlaczego nikt się z niego nie wziął do tej pory. Może dlatego, że jego grupa docelowa to toksyczne polmozgi. Ale on jest ostatnią osobą, która powinna trafiać do dzieci. Dziwię się, że się nie wstydzi chodzić do szkoły swojego dzieciaka bez worka na głowie. Robi dobre jakościowo produkty? Fajnie. Ale to co sobą reprezentuje to jedna wielka pomyłka i dzieciaki nie
@DEJW88: Definicją słowa "czasem" jest "niekiedy, co pewien czas", czyli twierdzisz, że jest to wydarzenie cykliczne. Dlatego uważam tę część twojej wypowiedzi można uznać jako nadinterpretacja.
A wracając do tematu ubrań, faktem jest, że promocja ubrań dla 7 latków jego twórczością byłaby kontrowersyjna, gdyby była kierowana do nich w sposób bezpośredni (jak to robi np. Wojan). Lecz odbiorcami stosowanej przez niego promocji są rodzice i starsze rodzeństwo. Dodatkowo sama marka
@twojstarylgbtq: Gdyby to robił raz na rok, to już jest jakaś cykliczność, na omegle zdarzało mu się pocisnąć jakąś 13/14 latkę od czasu do czasu, teraz może się utemperował, nie tak dawo mu się coś takiego zdarzało.

Ogólnie masz trochę racji, rzeczywiście jego kontent nie jest skierowany dla 7-latków (chociaż sprzedawanie dla nich ubrań sugeruje jakby dzieci w takim wieku również mogłyby być jego odbiorcami)

Marka 7more7 nie promuje osoby Nitro,
@GenetycznyDominatornik: A co ma to do rzeczy w ogóle? Zadałem pytanie. Stwierdziłem, że sprzedawanie ubrań dla dzieci przez tak kontrowersyjnego, wulgarnego twórcę, mi się gryzie. Jego twórczość nie jest odpowiednia dla dzieci, a tylko poprzez nią promuje swoją markę. Nitrozyniak chciał zacząć produkować ubrania dla zwierząt, fajny pomysł. Jednak przez wzgląd na to co robi w sieci, sprzedawanie ubrań dla dzieci mi po prostu wizerunkowo do niego nie pasuje.