Wpis z mikrobloga

@rakiwo: Nitro jest większy w internecie, więc wątpię, że dostałby mniej niż Xayoo, ale pewnie dostali podobnie. Nie wiem, czy ktoś w Polsce ma tak duży fanbase jak Nitro, więc nie zdziwiłoby mnie to, gdyby tyle dostał.
@iPawen: Nitro ma duże zasięgi ale i spory elektorat negatywny, XI ma wręcz wyznawców i do dramy z Holakiem praktycznie nie miał negatywnej społeczności (chłop na swoim powrocie zgromadził 200k na live). Na tej gali nie walczył nikt z XI oprócz niego więc pewnie wszystkie PPV szły przez niego, podejrzewam, że federacja miała to wkalkulowane i z reflinkami dostał ponad bańkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iPawen: jedynie Popek ale myślę że xayoo sumarycznie więcej bo znając swój fanbase poszedł na układ mniejsza podstawa + większy procent z PPV. Reszta pewnie woli większe podstawy obawiając się że ich PPV to będzie wielki #!$%@?.
@rakiwo: biorąc pod uwagi okoliczności podpisywania kontraktów (październik tamtego roku w przypadku nitro i xayoo) to większą gażę prawdopodobnie zgarnął xayoo, bo wtedy był świeżo po powrocie i w hl'u zawalczył japczan, który sprzedał koło 30k ppv, więc to by się zgadzało liczbowo na tamten moment dla fame mma (w #!$%@? duży fanbase i bardzo duża rozpoznawalność - 200k osób na streamie z powrotu) albo tromba/dubiel/lexy (która, co jest dosyć nieoczywiste,
@rakiwo: prawda, ale fame mogło postawić na jej duże zasięgi na ig, tak samo ferrari czy muranscy nie sprzedają dużo ppv, ale tworzą wokół siebie duże zainteresowanie i dostają duże gaże
@iPawen: jedyny logiczny zaxodnik który by za tyle poszedł to Norman Parke który zerwał specjalnie dobry kontrakt w ksw lub popek który jako pierwszy z mainstreamu zgodził się promowac kontrowersyjna patogale wtedy. Dla parke te 200 tys £ jest możliwe bo musieli przepłacić kontrakt ksw by mieć uznanego i barwnego zawodnika z ufc dla kasjo. Parę gal na tą walke się szykowali