Wpis z mikrobloga

@nairoht: tam bossy to pół biedy, bo na to będą mieli jeszcze sporo czasu(ale tym brakiem m+ mnie zmartwiłeś xD), bardziej chodzi o balans, bugi, jak te nowe rzeczy typu dragonriding działają itd.
@marv0oo: to akurat działa ok, no m+ nie ma kompletnie dungeony tez sa na poziomie hc gdzie z zielonym gearem bylismy w stanie overdpsowac bossy ze nie castowaly nic wiec takie sprawdzanie na zasadzie "moze przystopujmy dpsem aby cos wycastowal"
@marv0oo: Czemu za wcześnie? Rozwój Shadowlandsów olali bardzo szybko a dodatek wychodzi dokładnie w okresie wydawniczym jakie mają wszystkie dodatki do WoWa, choć sama premiera i tak jest dość późno skoro dopiero praktycznie w grudniu.
i m+ nie beda mialy capa od pierwszego tygodnia.


@nairoht: czyli co? Mam 9 godzin (od wtorku 00:00) żeby wbić max lvl i ubrać się na tyle, żeby robić plusy od razu w środę? xD #!$%@?ło ich z tym tempem? xD
@marv0oo: nie, nie zle mnie zrozumiales jak 14.12 wejdzie s1 to m+ nie beda mialy capa na ilvl jak dotychczas tylko za 15 bedzie maksymalny ilvl od premiery masz 2 tyg na wbicie lvla i zrobienie x2 pakietu m0 czyli chcesz wbic lvl.przed pierwszym resetem walnac m0 potem to samo i wychodzi s1
@nairoht: aa dobra, to tyle dobrze.
Tyle teraz walą tych informacji o tym jak będzie wyglądała premiera i 1 sezon, że idzie się pogubić xd
Ale przynajmniej sety dla DK są spoko, bo się bałem, że przez talenty będą mieli związane ręce z tymi set bonusami, skoro w sumie prawie nic nie jest już jako baseline
@nairoht: nie wiem, dla mnie te 2 tygodnie przed otwarciem S1 to zawsze był najlepszy okres dodatku. Poznaje nowe dungi, którymi później będę srał do porzygu przez 3 lata, gram z kumplami co po 2 tygodniach odpuszczą z WoWem aż do ostatniego patcha xD
+ drugi raz nie dali mi dostępu do bety, więc dla mnie wszystko z DF będzie pełną, nietestowaną nowością
(wuje, gdzie moja beta? ( ͡° ʖ
Nie poszedł raczej foch, sam olałem wow-a miesiac po 9.0, wróciłem teraz na classiczka na chwile i dostałem bete :D wróciłem dla samego reworku talentow ktory dla mnie jest absolutnie god-tier pomysłem i imo totalnie im sie udało, drzewka sa w wiekszosci fun2p, popychają class design do przodu a nie cofają jak to bylo w BfA, czuć class power bardzo, doomsayerzy mowili ze zawsze bedziemy grać 1 drzewko talentow i tak, nie