Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu tu na tagu jest tylu obłąkańców co kompletnie bagatelizują mobilizacje w Rosji. Nie bez powodu ostatnimi czasy taki wysyp filmików z mordowaniem małpiaków - Ukraińcy zmienili priorytety ze sprzętu na walenie w masę żywa bo sami dobrze wiedza, ze syndrom krótkiej kołdry u Rosjan to ich największy przyjaciel. Ta mobilizacja moze w #!$%@? namieszać także nie mogę sie doczekać płaczu na tagu kiedy zacznie sie ponowne wycofywanie Ukraińców i schodzenie do defensywy co wy biedne huraoptymistyczne wykopki wtedy poczniecie XD
#ukraina
  • 12
@G4SHI: Kto ma ich zepchnąć do tej defensywy? Te mobilki co większość po raz pierwszy broń trzymała dopiero po mobilizacji? Może to spowolnić Ukraińców, wprowadzić impas ale nie wycofywanie się Ukraińców.
@G4SHI: Tylko pytanie w jakiej formie, po jakim przeszkoleniu będzie ta mobilizacja. Jeżeli od razu, po kilkugodzinnym przeszkoleniu, to gówno to da (jakbyś dał jakiegoś świeżaka do jakiegoś zawodu, spawacz, informatyk, kelner) bo musisz mieć też na niego oko, bo nei ma on po prostu doświadczenia i coś może #!$%@?ć. Jeżeli oni siedzieliby te kilka miesięcy w koszarach i sięuczyli - to pewnie coś by to miało na znaczeniu
@G4SHI: "nie mogę sie doczekać płaczu na tagu kiedy zacznie sie ponowne wycofywanie Ukraińców i schodzenie do defensywy"

Widzę że to Cię głęboko dotknęło, ciekawe dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, czy owak to Cię kolego stawia w złym świetle. Coś pokroju ruski bot, czy wpis za 5 kopiejek itp.
@Micro-Jet: No potężnie sie zesrales bo nigdzie nikomu nie zycze przegranej no, ale tu sie kłania odrobina przyswajania tego co sie czyta no nie? Ukraińcy zejdą do defensywy i będą sie cofać i to jest fakt a nie moje myślenie życzeniowe czy zawiść. Po prostu już widze te histerie tutaj na tagu i mnie o bawi.