Wpis z mikrobloga

Zdziwię się srodze, jeśli Hugolina nie podejdzie do Mikołaja. Jestem pewna, że ją olśni przed rajskim. Albo ktoś ją zaszczyci uświadomieniem, że sama się odpala takim zagraniem.

Ale jeśli nie, to jedyna możliwość jaką widze na chwilę obecną, to że podchodI do Wentyla - on na 100% chciałby ją uratować. Warunek jest jeden, musi podejść przed Moniką. Monika idzie do Mikołaja i tak by się zaczęła spinka między Hugoliną a Monią.
Tak czy inaczej, dzisiaj odpada Carma ;)

Nadal wątpię w to szokujące rajskie
#hotelparadise
  • 5
@pomarudze: jeśli tak by się zdarzyło, to jakim cudem może mieć ona to za złe Monice skoro podeszła do jej pary i zmusiła ją do podejścia do Mikołaja? Co to za logika u tej dziewczyny? Po prostu ręce opadają i nie tylko.
@cherry30: raczej byłby to początek czegoś więcej, samo rajskie raczej nie powinno być powodem spięć, ale z drugiej strony... Hania jest trochę nieobliczalna jeśli chodzi o reakcje i jestem w stanie sobie wyobrazić, że miałaby pretensje do Mikołaja, że np. wybrał Monikę zamiast Carmy :D

Ogólnie jestem mega ciekawa jak się to rozwinie. Ja na miejscu Mikołaja nie chcialabym takiej pary. No kurde, teraz może mieć wywalone i zapomnieć po 2