Wpis z mikrobloga

Ja Mikołaja lubię i lubiłam. Jedną dla mnie ma wadę że nie potrafi pić i potem głupieje często - pojazdy po Szahirze to było właśnie to.
Może jeszcze, też by mnie #!$%@?ło, że on z wszystkiego ma polew. Czasami pierdoła jest czymś z czego nie chcemy się śmiać...

Ale generalnie facet jest dla mnie na plus. Od początku.
Wizualnie jest super, i uważam że nie jest głupi.
Nie wiem co widział w Hance. Nie pojmuję, ale był w stosunku do niej fair. Szanował jej granice, adorował ją, był za nią w sytuacjach trudnych... No generalnie spoko. I może cierpliwości. I mówił zawsze wyraźnie i spokojnie kiedy przesadza. Jak dziecku. Jak grochem o ścianę...

I teraz też go rozumiem. Po pierwsze coś do tej Hanki czuł (nie mam pojęcia jak można... Ale serce nie sługa). Nie przestaje się czuć w kwadrans, w którym ta osoba się podpala. Ja to rozumiem tak że nie chciał by ona odpadła. Nie z jego ręki.
I dla mnie tylko tym zyskuje.
Jakkolwiek Hugolina musi odejść (bo nie zdzierżę tej krzykaczki i psychopatki), tak uważam że to było super fajne, że on jej nie wywalił. Wierne. Chyba też naiwne, ale przede wszystkim wierne.

Druga sprawa że z Carmą nic by nie było. Choć nie sądzę by i tym myślał.

Dla mnie Mikolaj top. Sorki!

#hotelparadise
  • 12
@MoccaC: znam wiele par w których jest zróżnicowany poziom intelektu. Po prostu coś ich w sobie urzeka... O gustach się ponoć nie dyskutuje.
Zauważałam że Miki trafnie puentuje Hankę wielokrotnie. On z kolei zauważał racjonalnie gdzie ona się odpala bez sensu.

Unikam stwierdzenia że jest inteligentny. Bo generalnie nie spodziewam się takich w tym programie... Ale tak, sądzę że jest niegłupi.
@natalle moim zdaniem jest ładny, ale jest w nim coś odrzucającego. Może dlatego, że spotkałam wielu takich śmieszków, bajerantów i mam wrażenie, że zupełnie nie nadaje się do związku. Nie ukrywam, że patrzę też mocno przez pryzmat związku z Tostolina, ale nie chce mi się tego rozkminiać.

Piotr był dla mnie jedynym fajnym facetem w tej edycji do tej pory.
@natalle: Mikołaj mnie jest głupi ale bywa złośliwy. Między nim a Hanką na początku była chemia, zwłaszcza gdy Hania była po kilku drinkach to wyciągała ręce by ją przytulił, czy podniósł, tu on ją złapał za nogę gdy byli na gdybalni. Tak było mniej więcej do pierwszej aferki o to że panowie umówili się na rzut kulą i dzielenie się kasą, potem ich wzajemne zainteresowanie sobą zaczęło spadać a tostogedon to
@natalle: Dla mnie Mikołaj jest takim przygłupem zapatrzonym w kolegów. Wobec Szahiry zachowywał się okropnie, nazywał ją Fioną i wielokrotnie ją obrażał mimo, że mówiła, żeby przestał. Dla mnie to żenada tak do kobiety się odzywać i fatalnie to o nim świadczy. Z tego powodu nie trawię typa. Jeszcze po kłótni z Hugoliną powiedział do Karmy ,,Chodź Karma” jakby była jakąś kartą przetargową, żeby tylko dokuczyć Hugolinie… ale nie pomyślał, że
@Superschaboszczak: dokładnie tak, dla mnie to najprzystojniejszy (po Piterze bo to totalnie mój typ) facet ze wszystkich hp, ale to taka morda luzak... dystans kolo.... ale po alko niestety za bardzo jedzie po wszystkich... ale faktycznie chyba fadnej buzi szybciej przebaczają