Wpis z mikrobloga

Hej, hej!
@miki4ever @iAmTS @mlodyapollo @zlowrogitur @69guziec @fadedflake @moj_znowu_byl_zajety @tytusprod @myrdin @lilafro @parooow @vupacro @Rocky_Zuma_Skye @Wojt_ASR_ @DzdzystyDzejson @sam_gold @tomek-sz-7355 @fletch

Sorki za późny zapłon, ale już jestem.

1. Liga będzie postawiona na yahoo. Jak mówiłem, polecam zalogować się spam-mailami, lub stwórzcie nowe specjalnie na tę okazję (aby oddać drużynę w razie czego).
2.Draft z licytacją odbędzie się jednak 9.10 października o 19:30. Sorki za zmianę terminu, ale mi po prostu nie pasuje jutro :(
3. Jeśli nie korzystaliście z draftu z licytacją wcześniej, poćwiczcie w mock draftach. Są odpalane co chwile i możecie przetestować co to jest. W skrócie, osoba wyznaczana według kolejności draftu nie wybiera gracza do swojej drużyny, tylko wystawia go na licytację, którą wygrywa ten, kto naturalnie zapłaci najwięcej. Yahoo podpowiada ile mniej więcej gracz jest warty.
4. Ja biorę Anthonego Edwardsa.
5. Piszcie do mnie na priv wykopowy, odeślę wam linki do ligi i tak do niej dołączycie :)
6. Punktowane będą: trafione trójki, zbiórki, punkty, asysty, przechwyty, bloki, straty (tutaj oczywiście wygrywa pojedynek ten, kto ma ich mniej) i double-double. Niestety, nie widzę aby była punktowana skuteczność w opcjach ligi :(
7. Obserwujcie tag #fantasyh2h to będzie nasz tag do dyskusji.

Pozdrawiam!
#fantasyh2h #nba
  • 3