Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ludzie w robocie( na stacji benzynowej robię) z tym nowym paliwem. Codziennie " a na mój samochód będzie jeździć?"( Oczywiście żadnych danych nie poda), " jak mam auto z: 2018,2017, 2014 to mogę tankować to nowe?". Wczoraj mnie z kolegą babka #!$%@?ła, przyjechała Skodą fabią I pyta nas: " mój samochód może tankować 98 bo nigdy nie tankowałam i nie wiem czy to będzie szok dla silnika?" Mówię że nic się nie stanie. " A nie wiedzą panowie gdzie w mieście jest jeszcze to stare paliwo?" Kolega jej mówi, że po nowym roku wszyscy musieli mieć nowe. I się zaczęły konsultacje o jej skodzie, mówi że rocznik 2008 to jej mówimy że bez problemu pojedzie na tym nowym i jakby przed 2000 rokiem był samochód produkowany to byłby problem. Kolega daje jej ulotkę z nowymi paliwami i by sprawdziła na stronie. A ona:" patrzyłam ale nic nie rozumiem", " jak pani nie rozumie?", weszła na stronę skoda fabia I i II generacja wszystko się świeci na zielono, że można tankować a babka: " mam silnik 1.2 a tu przy 1.2 jest jakieś "i" i ja nie rozumiem co to jest" mówię jej że i oznacza benzynę a d to diesel to ta się odpala, że nie ma diesla tylko benzynę. Nosz #!$%@? trudno się domyślić jak od początku o tym #!$%@? #motoryzacja #ue #pracbaza
  • 61
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz Media narobiły paniki, a tak naprawdę problem dotyczy nie dość że samochodów, które już praktycznie zniknęły z naszych dróg, to jeszcze były to wersje z dziwnymi silnikami.

A tak w ogóle, to macie już dostawy tego nowego paliwa? Jaka jest zawartość bio w karcie produktu?
  • Odpowiedz
  • 14
@przegro_pisarz oj tak Byczq jak pracowałem na stacji to takie cyrki były codziennie. Nocna zmiana, koło 11 w nocy, wchodzi chłop #!$%@?, że nikogo nie ma na podjeździe i on złe paliwo sobie zalał - benzynę do diesla xd oczywiście to wina wszystkich tylko nie jego.
Też pamiętam asa, wakacje, ruch jak choy, Janusz bierze hotdoga, paliwo, różne rzeczy. I się mnie pyta co to na paragonie takie pod spodem stawka podatku
  • Odpowiedz
jak to pan na stacji pracuje i nie zna się na każdym możliwym samochodzie?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@przegro_pisarz: duże zaufanie społeczne.
Też słyszałem rozmowę o nowym paliwie, zakończoną konkluzją "to ja lepiej zapytam na stacji" :)
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: może i ludzie to ameby ale żerują na tym portale typu Onet w Interia i sieją panikę klikalnymi artykułami. Właściwie to dlaczego dziwić się że 60letni Janusz woli zapytać skoro czytał coś niepokojącego?

Nie pamiętasz co było z inflacja gazem wojną? Każdy temat jest napompowany do granic byle tylko był Klikalny rollercoaster emocji.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: smutna prawda jest taka, ze jest w naszym kraju z 10-15 milionow ludzi, ktorzy sa totalnymi debilami, kazdy kto pracowal w obsludze klienta o tym wie, niestety wokol nas sa takie ameby, ze to jest szok i niestety jest ich bardzo duzo( ͡° ʖ̯ ͡°)
troche to smutne, ze w czasach powszechnej edukacji i dostepu do internetu mozna byc takim idiota no ale jednak, ludzie to
  • Odpowiedz