Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ludzie w robocie( na stacji benzynowej robię) z tym nowym paliwem. Codziennie " a na mój samochód będzie jeździć?"( Oczywiście żadnych danych nie poda), " jak mam auto z: 2018,2017, 2014 to mogę tankować to nowe?". Wczoraj mnie z kolegą babka #!$%@?ła, przyjechała Skodą fabią I pyta nas: " mój samochód może tankować 98 bo nigdy nie tankowałam i nie wiem czy to będzie szok dla silnika?" Mówię że nic się nie stanie. " A nie wiedzą panowie gdzie w mieście jest jeszcze to stare paliwo?" Kolega jej mówi, że po nowym roku wszyscy musieli mieć nowe. I się zaczęły konsultacje o jej skodzie, mówi że rocznik 2008 to jej mówimy że bez problemu pojedzie na tym nowym i jakby przed 2000 rokiem był samochód produkowany to byłby problem. Kolega daje jej ulotkę z nowymi paliwami i by sprawdziła na stronie. A ona:" patrzyłam ale nic nie rozumiem", " jak pani nie rozumie?", weszła na stronę skoda fabia I i II generacja wszystko się świeci na zielono, że można tankować a babka: " mam silnik 1.2 a tu przy 1.2 jest jakieś "i" i ja nie rozumiem co to jest" mówię jej że i oznacza benzynę a d to diesel to ta się odpala, że nie ma diesla tylko benzynę. Nosz #!$%@? trudno się domyślić jak od początku o tym #!$%@? #motoryzacja #ue #pracbaza
  • 61
I się zaczęły konsultacje o jej skodzie, mówi że rocznik 2008 to jej mówimy że bez problemu pojedzie na tym nowym i jakby przed 2000 rokiem był samochód produkowany to byłby problem.


@przegro_pisarz: mam zapasowe auto Audi A4 B6 z 2006 roku i nie mogę zatankować nowej benzyny, więc proponuję albo nie udzielać żadnej informacji, albo sprawdzać przed udzieleniem info, bo kogoś wrzucicie na minę. Nie mówię o przykładzie tej babki,
@BeDoEl: fajnie że rozumiesz o co chodzi.
właśnie ja też jako student dorabiam w tym roku kończę, ale nie wiem w jakim kierunku iść.

@Sebastix to nie głównie stare dziadki tylko też ludzie po 30 na oko, babka o której pisałem na 40 wyglądała.

@Krzysztof53647 dzięki za radę, sam musisz być bardzo ponad innych pisząc takie komentarze i nawet nie przeczytałeś co wyżej pisałem.

@TechnoYoda ludzie biorą te ulotki patrzą na
@kfiatek_na_parapecie: nieprawda, na wykopie czytałem, że Polacy to miedzygalaktyczna elita pod względem IQ, nasze szkolnictwo jest na bardzo wysokim poziomie, a do tego co roku 4 studentów z całej polski jedzie do NASA bo zaprojektowali łazik marsjanski (tzn. pojadą jak zdążą uzbierać na zrzutka.pl)
I ogólnie Amerykanie z USA to debile, bo nie wiedzą gdzie jest Polska na mapie.
@przegro_pisarz czytając te komentarze, również Twoje to zastanawiam się czym się różnisz od automatu? W sensie po co jesteś na stacji?
Oczywiście że są ludzie co sobie wszystko ogarną sami w tym płacenie za paliwo w automacie.
Więc po co ty? Chociaż taki automat może mieć ekran dotykowy i jakieś funkcje pomocy więc już będzie bardziej przydatny.

Z takim podejściem to powinieneś pracować tam gdzie jest budka z okienkiem i tylko pobiera
@przegro_pisarz wielki pan benzyniarz ma bol dupy bo ktos w jego pracy pyta go uwaga o paliwo!! Chlopie na stacji pracujesz czego sie spodziewales ze ktos bedzie o fizyke kwantowa pytal? Siedzisz pierdzisz w to krzeslo to spoleczenstwo daje ci szanse sie wykazac zebys sie na cos przydal to masz jakies ale to nie wiem siedz w domu i tyle, nikt ci nie kaze pracowac. Tak samo jak ostatnio do mnie ciec
na stacji benzynowej robię


@przegro_pisarz: Powiedz szefowi że masa ludzi nie chce u was tankować bo nie jesteś w stanie ich zapewnić, że macie odpowiednie paliwo dla klientów. Tu na wypoku elyta internetuw cię pochwali, ale ciekawe co w rzeczywistości usłyszysz, zoomerze.

Co jeden to mądrzejszy, każdy ponad każdym.
@epicentrum_chaosu brzmi niewinnie ze to tylko problem silników fsi z lat 02-04, z tym że te silniki były pakowane wszędzie u vaga, a3, a4, golfy, polo, silniki od 1.4 do 2.0.
A4 było produkowane do 2008 z tym silnikiem z tego co się orientuję.
Jeszcze są takie wynalazki jak 2.8 fsi czy 3.0 o których nie ma informacji czy można tankować.

Rząd przy wprowadzeniu tego paliwa powinien zadbać o listę do których
mam zapasowe auto Audi A4 B6 z 2006 roku i nie mogę zatankować nowej benzyny, więc proponuję albo nie udzielać żadnej informacji, albo sprawdzać przed udzieleniem info, bo kogoś wrzucicie na minę. Nie mówię o przykładzie tej babki, ale tak ogólnie.


@TechnoYoda: nawet gdyby wrzucili to co z tego? Odpowiedzialnym za swój samochód jest tylko właściciel.