Wpis z mikrobloga

Polecacie jakąś grę na majówkę? Szukam czegoś dobrego na PC lub PS5. Ogólnie mam za sobą wszystkie znane topowe gięty, RDRy, TLOU, GODy, Horizony, Ghost of Tsushima, Days Gone, etc. Chyba maksymalnie wykorzystałem potencjał rynku gier...

Gry multiplayer odpadają, nie kręcą mnie. Szukam czegoś co naprawdę wciągnie pod kątem fabuły i też żeby reszta aspektów trzymała sensowny poziom.

Rynek gier strasznie się skiepscil albo już ewidentnie jestem stary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #pcmasterrace #ps5 #ps4 #pc #gaming
  • 54
  • Odpowiedz
@kingszajs: Hades? Soulsy? Monhun? Disco Elysium? Baldurs Gate? Sekiro? Yakuza? Resident Evil? Persona? Nier Automata?
Ograj trochę dobrych gier zamiast zachodniego AAA slopu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hrabia_Heheszko: Baldur's Gate 3 wygląda zachęcająco, szczególnie patrząc na ocenę na PC :D Jakoś umknęła mi ta produkcja

@maly__burmistrz: Ograne :D

@L3gion: W sumie dobry pomysł, w sumie to jakaś odmiana od gry-online.pl

@frutson: Souls-like odpadają, nie mój klimat, podchodziłem do dwukrotnie do RE2 i nie siadło

@cabeiu: Póki co nie przekonałeś mnie że jest inaczej :D
  • Odpowiedz
@kingszajs: sporo fajnych tytułów polecił już @frutson, więc warto na nie zerknąć, Disco Elysium zwłaszcza, dodatkowo polecany już Baldur's Gate 3, no i jeszcze Kingdom Come: Deliverance jeśli chodzi o RPGi.
Dodatkowo Armored Core 6 chociażby, nie wiem w sumie jakie rodzaje gier Cię interesują.
  • Odpowiedz
Baldur's Gate 3 wygląda zachęcająco, szczególnie patrząc na ocenę na PC :D Jakoś umknęła mi ta produkcja


@kingszajs: Zobacz też Divinity Original Sin 2. Taki "wstęp" do RPG tego studia, jeśli wstępem możemy nazwać grę na 100H ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rajman: Jestem jedną z ofiar nieszczęsnego preorderu tej gry, na szczęście udało się odzyskać pieniądze :D słyszałem że już poprawili, ale jakoś mam opory :D
  • Odpowiedz
@kingszajs The Long Dark. Krystusie jak mnie to wciągneło, prawoe tak samo jak Wiedźminy. Klimat taki, że szczena opada. Gra jest podzielona na epizody i niestety są 4 na 5, ostatni ma wyjsć w koncu w tym roku. Jak wyjdzie to przechodzę od nowa
  • Odpowiedz