Wpis z mikrobloga

@steam_fisher121: dlaczego? kilka lat temu (ok. 8) kupiłem taki pakiet office za 100zł od resellera i przypisałem do konta microsoft i mam go do dziś, świetnie działa, jest oryginalny i nie ma z nim żadnych problemów.
@Teec: to, że coś się aktywuje nie oznacza, że jest legalne/oryginalne. Równie dobrze mogłeś kupić klucz z MSDN czy innego programu MS dla deweloperów. Aktywuje się? Tak. Czy jest legalne? Nie, bo nie jest wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.
@steam_fisher121: masz całe strony z kluczami od resellerów, które są 100% legalne, bo prawo do odsprzedania licencji jest takie samo jak prawo do odsprzedania każdego innego przedmiotu, co potwierdził nawet Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
@Teec: jak chcesz zweryfikować legalność tych kluczy? Na słowo? Sprzedaż takich używek wymaga masy papierów, a zazwyczaj sprzedawcy poza kluczem nie dają Ci nic. Ale zapis o wyroku trybunału brzmi wiarygodnie na stronie z kluczami co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@steam_fisher121: ty się obudziłeś z hibernacji z 1998 roku? Zapis o orzeczeniu nie jest na stronie, wyrok tsue był głośny i jest z tego co pamiętam z 2016 roku. A klucze są legalne, tak samo jakbyś odkupił od kogoś samochód albo telefon i skąd masz pewność, że nie jest kradziony? Na słowo? Jak ktoś ci sprzedaje licencję i przekazuje klucz w sposób w jaki pierwszy właściciel go kupił, albo klucz esd