Wpis z mikrobloga

Niedawno co skończyłem 25 lat, jeszcze rok magisterki a już zauważam, ze sporo znajomych już planuje dziecko, wchodzi w małżeństwa, przeraża mnie to, a u niektórych już widać pierwsze oznaki starzenia się (genetyka niektórych mocno kara) a ja nadal czuje się dalej jakbym miał 17-18 lat. 25 lat według mnie to nadal dość młody wiek a przez tą cała otoczkę wokół mnie czuje się jakbym miał 35 lat czasem gdy rozmawiam ze znajomymi. #zwiazki #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
@costusmierdzi: właściwie to bardziej u kobiet, już widać często różnice między 20 a 25 u nich, pierwsze zmarszczki. U facetów prawie żadna różnica oprócz tych, którzy przez ostatnie kilka lat ćpali i pili to wyglądają jakby byli po 30
właściwie to bardziej u kobiet, już widać często różnice między 20 a 25 u nich, pierwsze zmarszczki. U facetów prawie żadna różnica oprócz tych, którzy przez ostatnie kilka lat ćpali i pili to wyglądają jakby byli po 30


@dexterpol: jeżeli wg Ciebie facet który ma 20 i 25 lat wygląda podobnie to xD
gdybyś chodził na dzienne, to byś widział jaka jest różnica pomiędzy osobami na 2 roku a ludźmi którzy
@WyslijNaPwUlubionegoMema: No ogólnie często ciężko mi wskazać różnice pomiędzy 22/23 a 25 latkiem. Chyba, ze ktoś ma faktycznie złe geny albo przez zły styl życia się szybko postarzał. Natomiast widzę wyraźna różnice pomiędzy 18/19 latkiem z pierwszego roku, często ludzie wtedy wyglądają jeszcze jak dzieci. Po sobie nie zauważyłem żadnej różnicy przez ostatnie 2/3 lata ale może to kwestia dobrych genów
@dexterpol: to co dzieje się na rynku to przynajmniej z dwóch powodów powinno powstrzymać Cię od małżeństwa:
1. Dziewczyny (ale i kobiety) mają społeczne przyzwolenie na zachowania które kilka lat temu dyskwalifikowałyby je jako kandydatki na żony i matki.
2. Sytuacja prawna faceta związanego umową prawną zwaną małżeństwem jest fatalna. Systemowo.

Jest jeszcze powód 3: jako 25 latek jesteś na początku drogi do zbudowania swojej pozycji społecznej, zawodowej i finansowej. Ślub
20 lat, przez #!$%@? dwa lata człowiek się tak postarzeje ze widzisz różnice pomiędzy 20 a 22 latkiem


@dexterpol:

to pa na to, 20 latek tak duzo sie nie rozni od 21 latka, 21 od 22 latka, 22 latek od 23 latka, 23 od 24 latka... 59 latek od 60 lat. Stąd prosty wniosek 20 latek wygląda jak 60 latek XD

To powyżej oczywiście było żartobliwym wytknięciem braków w Twoim myśleniu.
wymienianie pieluch w okresie młodości? Wole sobie na wakacje pojechać 3 razy w roku albo kupic nowy telefon niż łożyć na jakieś dziecko


@dexterpol: możesz też wziąć kredyt na 100k, wydać na zabawę a co będzie potem to będzie.