Wpis z mikrobloga

Niedawno co skończyłem 25 lat, jeszcze rok magisterki a już zauważam, ze sporo znajomych już planuje dziecko, wchodzi w małżeństwa, przeraża mnie to, a u niektórych już widać pierwsze oznaki starzenia się (genetyka niektórych mocno kara) a ja nadal czuje się dalej jakbym miał 17-18 lat. 25 lat według mnie to nadal dość młody wiek a przez tą cała otoczkę wokół mnie czuje się jakbym miał 35 lat czasem gdy rozmawiam ze znajomymi. #zwiazki #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
@dexterpol: to można łatwo ocenić czy dana kobieta stosuje kosmetyki na skórę, dba o siebie. Bo oczywiście nie da się tego całkowicie wyeliminować, ale widzę po sobie, że używając dużo przeciwzmarszczkowych produktów utrzymuje skórę w lepszym stanie, niż moje rówieśniczki, a nawet młodsze laski
@dexterpol: @WhiskyRomeo: @UniversalHater: dlaczego życzycie mu źle xD


@muadzik: pewnie sami wkopali się w to bagno, to życzą mu źle :). @dexterpol Mirek nie idz za presją rownieśników, rób tak jak ty chcesz, to twoje życie..... Chca miec kaszojada w wieku 23 lat to niech maja.... ty nie musisz na nich patrzec, to najgorsze co mozna zrobic patrzec na innych, bo taka kolej rzeczy, bo wszyscy tak robią....