Wpis z mikrobloga

@FerdynandMagellan jednym z najskrytszych pragnień każdej kobiety jest to aby mężczyźni się o nie bili, a może wręcz zabijali. Pojedynki rycerzy na śmierć i życie o księżniczkę jakie toczyły się w filmach i może w przeszłości chociaż mnie tam nie było to nie wiem, raczej nie są fikcją patrząc na to co ja obserwuję/obserwowałem u współczesnych różowych. Dla nich to jest romantyczne gdy jakiś chłop rozwali drugiemu głowę po to by dostać
@Ksut_Melodi: Coś w tym jest. Przykład mojej byłej: poszła do innego faceta i myślała, że będę o nią walczył czyt: kupował jej drozsze prezenty niż jej aktualny facet. Zamiast tego ja skupilem się na zablokowaniu moich kont i przejeciu opieki nad dzieckiem. Jej reakcja: "prawdziwy facet tak nie postepuje" co dla mnie oznaczało, że dobrze zrobiłem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@metatrotro prawda na temat kobiet jest taka, że już od lat nastoletnich napuszczają na siebie facetów celowo, podburzają ich aby się między sobą bili z ich powodu. One stosują to nawet jako shittest czy jej obecny partner ma jaja i jest w stanie jej ,,bronić jak swego skarbu". Będąc z Tobą celowo flirtnie tsk drobniutko z innym facetem przy Tobie aby zobaczyć Twoją reakcję. Jak nic nie zrobisz to zalezy dlaczego nic
ej reakcji to oblales shittest. Jesli cos zrobiles to zalezy dlaczego cos zrobiles i co to bylo. Jesli pokazales dominacje i ze jestes silniejszym samcem od tamtego drugiego, a jej gierki stanowczo skrytykowales (nie boisz sie utraty) to zdales shittest. Jesli rzuciles sie na drugiego goscia czy to z rekoma czy z wyzwiskami bo Ci na niej zalezy, a jej nic nie powiedziales to oblales shittest. Jesli pokazujesz, ze moze sobie tak