Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zastanawiało jak to jest na studiach, co się tam robi, jak się żyje, że potem w życiu jest więcej możliwości, lepsze wykształcenie, można nie być w końcu fizolem itd.. ogólnie jakby to było być w wielkim mieście przez ten czas, w moim przypadku Opolu, gdzie i tak dotąd rzadko bywam, przecież to jest tak dynamiczne, że szkoda gadać. Nie raz mijałem tam tą uczelnię i te wszystkie młode p0lki i oskarki z bogatych rodzin.. aż mi się smutno zaczęło robić, potem jedna z drugą będzie pracować w hr, a jakiś oski będzie prawnikiem jak mu się powiedzie etc..
Ja niestety nie mam nawet zawodowego wykształcenia, życie mnie tak ukarało. Mogę tylko popatrzeć jak innym się powodzi i się kształcą.
#przegryw
#depresja ##!$%@? #feels #studia #studbaza
DamianeX1X - Zawsze mnie zastanawiało jak to jest na studiach, co się tam robi, jak s...

źródło: comment_1664743374f2qNIheEsXfEPMECayWTXD.jpg

Pobierz
  • 25
@DamianeX1X: teoretycznie nie masz, ale zawodowe wyksztalcenie zyskujesz gdy ukonczysz szkole. Egzaminy daja ci tylko zawod. Czyli masz zawodowe wyksztalcenie bez zawodu. Chyba ze szkoly tez nie skończyłeś
@DamianeX1X: na świadectwie na 1 stronie na samym dole masz napisane zapewne ze ten dokument potwierdza posiadanie wyksztalcenia zawodowego. Wiec masz zawodowe tylko nie masz zawodu