Wpis z mikrobloga

@pochmurnie: No mamy wolność słowa i powiedział co chciał powiedziec. Jest tylko taki jeden, malutki, szkopuł. Jeśli kogoś nawołujesz do nienawiści, podżegasz do odstrzelania ludzi, to mamy to określone w polskim prawie w Art. 255 KK co się w takim przypadku należy. Gościu ma prawie 700 000 osób obserwujących. To nie jest anon z intenetu. Z takiej bazy może być łatwo znaleźć chociaż jedną osobę, która dosłownie potraktuje to co powiedział.
czyli co jak napiszę że przegrywów powinno się usypiać jak psy to będzie ok?


@Hieronim_Berelek: Przecież ludzie piszą podobne rzeczy i nic im nie jest. Ty nie widziałeś nigdy na mikro propagowania nienawiści wobec przegrywów? Ja nawet nie jestem z tej grupy, a wygląda to dla mnie słabo.

O ile hejt dotyczy odpowiedniej grupy - np. mężczyzn, to wtedy nikt się nie bulwersuje. Jakbyś tylko dał tam kobiety czy mniejszość narodową
@Jaszczurovsky ale Polakom siadło na mózg jesli chodzi o Ukraińców. Seba powiedzial za duzo ale to jest tylko glupie gadanie dresiarza a nie żadne nawolywanie jak to chcecie widzieć. Aby do czegoś nawoływać trzeba mieć w tym cel a on #!$%@? trzy po trzy.