Wpis z mikrobloga

@Swiadek_Szatana_: w dodatku powiadomienie od Revo, że rusek przyjał płatność dostałem już po 5 min, ale konto mi "doładował" dopiero po jakichs 2h, wiec mozesz nie zdażyć przed wieczornymi meczami LM, o ile ci zależy na nich xD Przynajmniej się #!$%@?ł i dodał mi 6 zamiast 5 eurasków, które mu przelałem xD
@ger47: pakiet mam jeszcze na tydzien tak se spoko. Ale wole za wczasu dodac bo potem sa takie cyrki jak teraz i jigdy nie wiadomo jak z dodaniem hajsu bedzie xD mialem plan wziąść na rok jak znajomy tylko ze problem taki ze jak rusek sie #!$%@? to jestesmy troszke w plecy z hajsem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antoni-antonio: nie kupowałem dobre pół roku, nie wiedziałem, że tak przekombinował z opcjami płatności rusek. Poza tym, chciałem to ogarnąć z rana, to chyba wystarczająco dużo czasu, nie uważasz? xD
@ger47: jo #!$%@? to jakis żal. Same here te obrazki porażka. Pobiera od razu hajs i nie mozna dokonczyc weryfikacji a potem zwracaja na konto xD sprawdze jak piszesz z dodaniem go do revoluta.


Ja kupiłem te obrazki koło północy, napisałem na chat i właśnie dodał, zero problemów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przy platnosci revolutem trzeba mu podac jakis nr transakcji jak przy paypalu? Bo na stronie jest napisane zeby mu wyslac ile wplacilem i login plusx, skad bedzie wiedzial ktora to transakcja?