Wpis z mikrobloga

Po złożeniu jakby nie dostawał prądu, zupełnie nic się nie dzieje.
RX 6600 Eagle 8GB
5 5600 AMD
PATRIOT Viper Steel 16GB 3600Mhz
LEXAR NM620 1TB SSD
MSI MPG A650GF 650W 80 Plus Gold
B450 Aorus Elite V2
SILENTIUMPC Ventum VT2 TG ARGB
SILENTIUM PC Fera 5
Wszytko wpięte, dokręcone, miałem problem z f panel ale tez podpiąłem zgodnie z instrukcją. W czym może leżeć problem?
#komputery #pcmasterrace #informatyka #pytanie #technologia #nvidia #amd #intel
  • 19
@alkamilks wyłączony zasilacz (powinien być z tyłu przełącznik), źle podłączona wtyczka ATX (sprawdź, czy jest dobrze dociśnięta), źle podłączony przedni panel (sprawdź jeszcze raz), uszkodzony przycisk zasilania (zewrzyj piny na płycie głównej śrubokrętem). To tak na początek
@alkamilks sprawdź też inne przewody zasilające, może któryś przeciąłeś o obudowę i jest zwarcie przez które zasilacz nie startuje. Ogólnie nie panikuj, jak jakieś uprzedzenie jest kompletnie martwe to wbrew pozorom to dobry znak (znaczy - usterka łatwa do namierzenia i naprawy).
@10129: w sumie tego nigdy nie sprawdzałem, jak wrzucasz jakiegos proca do mobo ktory go nie obsluguje(bez biosu) to psu powinno sie odpalic na poczatku nie?
@10129: a to nie było że pisałeś to amd z dowodem zakupu i wysyłali ci jakiegoś starego ryzena na tydzień żebyś sobie zrobił update? na YT u ziemniaka chyba coś takiego widziałem