Wpis z mikrobloga

@Opportunist: sa w jakims stopniu chore bo zakompleksione i nie akceptuja siebie ale nie jest to w takim stopniu by napchac sobie usta jak balony i dodatkowo zeby kwas wyplywal pod nos. To nie są usta- to są wały. Podobnie ma Wersow. To jest ciezka choroba psychiczna. Jak widac obie przed zabiegami mialy normalne ladne usta a chca byc glonojadami i wygladac 100x gorzej.
Rozenek akurat poprawila swoja urode i ma
@corryand: Ta Wersow patrząc w necie to miała usta jak dwie kreseczki, bardzo cienkie ale wtedy wyglądała ładnie a to, że kobiety chcą wyglądać jak od taśmy to dla mnie jest nie normalne, ja po takich ustach powiększonych rozpoznaje panie do towarzystwa bo do niczego innego to nie służy i panowie mówią to samo

W pracy spotykam takie kobiety i żadna nie wygląda elegancko z tymi ustami zawsze są te zrobione
@Opportunist: ja po ustach rozpoznaje pustaka i chorobe psychiczna i trzymam sie z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i po pazurach sztucznych nienormalnie dlugich i brwiach jak pas startowy albo jak narysowane od szklanki + po doklejonych firanach z rzes
@Karynka2_0: to prawda ale majac do dyspozycji taka kase to zdecydowanie lepiej przeznaczyc ja na skakanie po roznych terapeytach i szukanie takiego ktory bedzie nadawal na takich falach ktore ta osobe przekonaja i pomaga jej niz na ryzykowne i obxiazajace organizm operacje. Ja tez jak miales parenascie lat tak do 25 roku zycia marzylem o jednej zmianie i ze jak oszczedze takie pieniadze to na bank zrobie. No i mam takie