Wpis z mikrobloga

Pograłem przez weekend na #xboxseriesx i jako posiadacz #ps5 od premiery mam następujące porównania:

-pad od ps5>xboxowy, już pomijam wibracje czy triggery, ale wystarczy kliknąć krzyżak na padzie od Micro, żeby usłyszeć klikanie taniego plastiku, ten od ps5 jest bezgłośny, większy, cięższy i lepiej lezy w łapie
-quick resume który podobno jest wielkim game changerem, gdyby nie napis w prawym górnym rogu w ogóle bym go nie odczuł
-konsola jest mega cicha i ładniejsza od ps5
-gamepass>ps plus dużo ciekawych niekoniecznie super znanych tytułów
-Forza Horizon to najlepsze wyścigi
-brak jakichkolwiek gier na wyłączność które włączasz i masz opad szczeny

Ogólnie opłaca się mieć obie konsole chyba, że ktoś lubi grac jak zwierze na pc bo tam wychodzi już prawie wszystko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: napisz coś więcej o tym quick resume, bo to w sumie jedyny interesujący mnie feature Xboxa. Faktycznie możesz przełączać się pomiędzy wszystkimi grami i gra jest grywalna od razu? Nie ma problemów w stylu, że gry tracą połączenie z serwerem i trzeba się ponownie łączyć / wracać do menu / restartować?
quick resume który podobno jest wielkim game changerem, gdyby nie napis w prawym górnym rogu w ogóle bym go nie odczuł


@Kiedys_Mialem_Fejm: Co za bzdury. Przecież od włączenia konsoli do grania mijają jakieś 4 sekundy. W poprzedniej generacji czekałeś aż się wszystko odpali. O czym Ty mówisz?
quick resume który podobno jest wielkim game changerem, gdyby nie napis w prawym górnym rogu w ogóle bym go nie odczuł

@Kiedys_Mialem_Fejm: Co za bzdury. Przecież od włączenia konsoli do grania mijają jakieś 4 sekundy. W poprzedniej generacji czekałeś aż się wszystko odpali. O czym Ty mówisz?


@SrebrnySurfer: Dobra przesadziłem, bo właśnie sprawdziłem na wyłączonej konsoli. Włączenie konsoli, odpalenie gry to jakieś 8-10 sekund
@Ale_co_to: Skoliozy to można się nabawić będąc rozłożonym na kanapie z ikei. Wystarczy ergonomiczny fotel, biurko z regulacja i monitor ustawiony odpowiednio i gra się pięknie - wygodnie i blisko akcji. Najgorsze co może być to kanapa i tv, to się nadaje do oglądania filmu albo telewizji bezmyślnego, ale nie grania, żadnej immersji i skupienia w takiej pozycji nawet przy dużym TV.
@pionic: przestańcie się zachowywać jakbyście wszyscy mieli ergonomiczne krzesła i ustawiane biurka bo nie macie xD kisicie dupy na wypierdzianych krzesłach biurkowych z komfortu za 189 złotych które dobrze się trzymają przez pierwsze dwa miesiące( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ale_co_to: Ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Rozumiem że dopiero co odkryliscie w konsolowym świecie 60 fps, może za jakiś czas, parę lat i dojdzie tez do was pojęcie ergonomicznego ustawienia miejsca pracy czy gry. Nawet #!$%@? w kosmos fotel i biurko wychodzą taniej niż średniej jakości kanapa na której tak wygodnie leżycie.
@pionic: dokładnie jest na odwrót - #!$%@?łeś się bo cie coś zapiekło i teraz mówisz że to ja, a prawda jest taka ze odpisałeś na wpis sprzed paru godzin a teraz będziesz twierdził ze wszystko ok i nic cie nie zapiekło xD
@Ale_co_to: Ale to Ty zacząłeś ze skoliozą. Mnie nic nie piecze, mnie bawi, bo babrałem się w konsolowym bagienku 15 lat, ale kiedyś trzeba dorosnąć i teraz z rozkoszą patrzę na wasze dalsze próby zaginania rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)