Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
są tu jacyś ogarnięci w #asg #bron ? (sorry, jeśli źle użyłem tagu)
chciałbym kupić pierwsza replikę, najpewniej PM gdyż głównie gramy CQB albo coś w terenie zurbanizowanym.
Budżet 1000-1200 PLN. Że względu na ograniczenia miejscówki, raczej do 350 FPS. Elektryk.
Myślałem coś o takim np.


Jakieś sugestie i rady? Z góry dzięki za pomoc.
  • 16
@ffrankowski: Classic Army kiedyś robiło naprawdę dobre repliki, znajomy miał dokładnie taką samą tylko ze starej serii i sobie chwalił głównie jakość wykonania zewnątrz, jest dosyć ciężka jak to trzymałam. Wewnątrz na pewno będzie do poprawki. Jak to typowo pod 1,2 J to myślę, że za wiele tam nie będzie do roboty poza doszczelnieniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ffrankowski: słyszałem dużo narzekań na mp5, tylko nie wiem jakiego producenta. Najlepiej będzie jak pogadasz z kimś ze środowiska, a najlepiej z kimś kto serwisuje repliki
@ffrankowski: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-e05-edge-tm-light-ops-stock-1152231439.html

- wzmocniony, polimerowy tłok z pełną stalową szczęką
- aluminiowa, uszczelniona dysza
- aluminiowa, podwójnie uszczelniona głowica cylindra
- aluminiowa, podwójnie uszczelniona głowica tłoka z łożyskowaniem
- łożyskowana prowadnica sprężyny
- komplet stalowych kół zębatych
- 8mm łożyska kulkowe
Pobierz
źródło: comment_166550883565rX34d4dHt2LhCQs9jyga.jpg
@ffrankowski: Wartości podane przez producenta często nie pokrywają się z rzeczywistymi osiągami.

Może być tak, że słabsza sprężyna z zestawu zbliży się do oczekiwanej wartości 350, a może być, że mocniejsza.

Niech sklep przed wysyłką zrobi pomiary na obu sprężynach i w razie potrzeby zamontuje inną, która da wartość 350.

Nie zapomnij o elektronice do spustu. Swój sprzęt ogarniałem kilka lat temu i nie jestem na bieżąco, więc nie doradzę.