Wpis z mikrobloga

@Florent: Proponuję doczytać do czego służą samoloty bojowe w czasie P i w czasie W ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wygogluj sobie jakie samoloty bojowe tworzy polska. Może ci się trochę w tym pustym łbie rozjasni. Chociaż prędzej głowa rozboli od myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BezDobry: amunicję i cała reszte kupuje się z wyprzedzeniem. To sojusznicy z NATO a nie obce kraje i wiązalyby ich do tego kontrakty. Patrzenie z perspektywy czy ktoś wysyła za darmo uzbrojenie do kraju trzeciego jest smieszne. Ukraina nie jest w NATO, nie jest stowarzyszona z nato i nic od nich nie kupila. Oni wysyłają też tam broń ale nie muszą jak Polska robić tego w amoku i nie mają takich
@Konigstiger44: @glaaki: @Qwertyzaq: A to Błaszczak rozmawiał z opozycją na temat zakupów by zapewnić nam ponadpartyjne poparcie dla tych zakupów?

Jeżeli jest coś głupiego typu zakup FA50 to powinno to być anulowane ale co do reszty to eksperci się wypowiadają pozytywnie, może dyskusyjna jest ilość, więc wątpię by przyszłe rządy inne niż PiS udupiły by te kontrakty jak zrobił to Macierewicz.
A tak serio takie projekty powinny mieć w Polsce ponadpartyjne poparcie i mieć zagwarantowane wieloletnie finansowanie


@Konigstiger44: Wpierw to płaszczak musi o nich rozmawiać z opozycją ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

No i rzucę moje laickie #!$%@?.

IMO Chuunmoo powinny być zakupione lub nawet lepiej wyleasingowane w ilości dwóch DMO(po względem JO to będzie 2x tyle co HIMARS jednak) w ramach
@SARS-Cov2: Nie wiem an ile to prawda ale koreańska wyrzutnia produkowana w pl ma mieć możliwość odpalania GLMRS wiec mimo innego źródła nadal usa może swoim przemysłem dostarczać nam pociski...