Wpis z mikrobloga

@dusigrosz69: a co z fantem jak zapłaciłem za 3000 kg? no co innego jak ładujesz i płacisz jak zawsze a tutaj towar jak sobie przytną 10-15 kg dziennie na aucie to wyjdzie im ze 150 kg węgla po cenie rynkowej 3000-3500 zł za tonę to niezły dzienny zarobek
@astri: albo jesteś w tym nowy albo do tej pory trafiałeś na uczciwych ludzi.. jakie 10-15kg na aucie?xd 50kg na tonie to taka myśle średnia. Na tonie, bo przy większej ilości dajmy np 3t wywali Ci to na posesji i jak sprawdzisz, że brakuje 300kg? W mojej okolicy właściciel składu przywiózł chłopu niby bezpośrednio z kopalni 700kg za mało na 3 tonach xD Nieco przegiął przez co klient sie zorientował, ale
@dusigrosz69: przez 6 ostatnich lat woziliśmy sobie sami węgiel ale sprzedaliśmy auto, jutro jadę z kierowcą no i właśnie nie wiem czy robić inbę o zapłacone już 3000 kg bo każde 10 kg mniej to jestem 14,70 zł w plecy

poza tym chyba na wykopie będzie AMA z właścicielem składu opału to się zada pytanie na ile najwięcej klienta przekręcił
@astri: On miał z Ziemowita orzech był suchy miału mało Ja brałem też z Ziemowita i to samo było mało bardzo miału i suchy. Ja byłem na ważeniu zerowali przy mnie dostałem wydruki ale nie ważyłem. Zresztą ta waga z tego co widziałem to łatwo i szybko dość rowniutkie 3 tony nasypało kopara :) Więc napewno waga idealnie też nie waży no ale trzebabylo by ważyć samemu albo na inną wagę