Wpis z mikrobloga

Obczajcie tą akcję Mirki, bo nie wyrobię. Może mi ktoś wyjaśnić co się odjaniepawlilo?

Mam kumpla, który nie za bardzo ma powodzenie u lasek ze względu na aparycję i siedzi już lata na portalach randkowych bez efektu.

Rzadko udaje mu się umówić na randkę. Ma 170, niezbyt atrakcyjny. Miał akcje, że umawiał się z laskami, ale jak go zobaczyły na żywo to od razu szybko kończyły spotkanie. Jedna powiedziała mu "myślałam, że jesteś wyższy", zawróciła i uciekła.

I teraz punkt kulminacyjny:

Ostatnio udało mu się umówić na randkę przez portal z tak atrakcyjną laską, że nie mogliśmy uwierzyć i się z nią spotkał. Dodatkowo jeszcze przez całe spotkanie ona namawiała go, żeby ją przytulił, złapał na rękę i nawet powiedziała mu "no złap mnie za tyłek, nie bądź #!$%@?" czy coś w ten sposób.

Jak wrócił do domu to czekała na niego wiadomość na portalu od tej laski, że te jej zachęcanie do dotykania to był test, czy myśli tylko fiutem i on nie zdał i więcej się nie spotkają.

WTF?

#redpill #blackpill #mgtow #tinder #randki #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #kobiety #zwiazki
  • 13
@gnomol: @itsoverforme32445:

Ja mam inną teorię. Było tak. Jak już wspomniałem to bardzo atrakcyjna laska. Pewnie pobiła jakiś rekord i w #!$%@? troglodytów zrobiło z niej wór na spermę, worek treningowy, a potem porzuciło. Za piątym razem może poszła po rozum do głowy, bo ktoś jej powiedział, że to jej wina i postanowiła, że łaskawie da szansę jakiemuś kolesiowi od którego nie kipi pierwotna atrakcyjność hormonalna, ale zrobi mu test.