Wpis z mikrobloga

@b27piter: ale przecież ludzie mówią że na konsolach nie ma patchy, wszystko działa day1, nie trzeba sie #!$%@?ć ze sterownikami itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No bo nie musisz sie z niczym #!$%@?. Wkladasz plytke i z automatu instaluje co trzeba. Nie dziala? To albo czekasz i pojawia sie patch albo czekasz i nie pojawia sie patch wiec nie trzeba spedzac czasu na google by poczytac ktore
płytkę w 2022r no nieźle. I chce Ci się wstawać i wkładać tą płytkę i żonglować jak chcesz zagrać w coś innego? Jeszcze pewnie schylać się trzeba, Panie idź Pan w ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@b27piter: Uwielbiam jak ludzie biorą sobie za punkt honoru wojenki na tagach konsolowych o zabawki do grania xD

Mam i pc, i Xboxa, i ps5 i rzeczywiście, widzę że jak chce w coś zagrać, to jest po prostu o wiele mniej #!$%@? na konsoli, niż na pc. Za przykład ostatnia FIFA, która sypie errorami DirectX'a z dupy na maszynie sporo powyżej rekomendowanych.
Siłą rzeczy zamknięta platforma, to większa kontrola nad tym,
@Wolsky: platformowe wojenki na dłuższą metę męczące, ale od czasu do czasu lubię coś tam wysrać i poczytać, dla beki. Tzn bardziej mniej ciekawi racjonalizowanie swojego wyboru przez niektóre osoby.

Jeden gość pisze "trzeba czekać na patche", a potem usilnie próbuje mnie przekonać, że jednak nie trzeba, wszystko jest git.
Drugi gość, że to taka wygoda. Drugim kablem hdmi kompa nie podłączy do TV, ale kupno/sprzedaż gier full-time żeby zaoszczędzić 20zł
@rbbxx: Ja tam mam lapka z RTX 3070 (wydajność PC z RTX 3060) i gra się fenomenalnie, w 60 fps.
Co prawda w 1440p, ale w 4k z DLSS na performance jest srednio 50 fps więc w pytkę.
Jednak najlepsze połączenie to PC i PS5.