Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ryszardzislaw: Co tam jęczycie? Nie ma system-sellerów na naszą nową konsolę? Spokojnie, to się zatenteguje sypaniem hajsu w GP i kupowaniem dużych wydawców, w 20 lat nie dorobiliśmy się wielu IP to se je kupimy na ekskljuziwy xD Będą pytać czy to zdrowe zachowanie rynkowe? Oj tam, masz tu kilka miliardów $$$, dacie ludziom gierki w abo za 4zl to tam nikt nie będzie pytal o to czy to dobre dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: sugerowanie że Starfield nie miał być multiplatformowy jak wszystkie inne gry Bethesdy i sugerowanie że przyszłe gry Acti-Blizz (również takie które wcześniej były multiplatami) nie będą w mniejszym lub większym stopniu przywiązywane do ekosystemu MS.
@Ryszardzislaw: Chcesz zasugerować użytkownikom tagów konsolowych, że 1000 zwolnionych pracowników to głównie utalentowani developerzy odpowiedzialni za gry ? Wystarczy wejść w komentarze pod tym tweetem aby zobaczyć, że są to ludzie NIE powiązani z jakimkolwiek studiem Xbox games studios. Ponadto co to jest 1000 ludzi dla firmy posiadającej 221 000 pracowników w 2022(w 2021 mieli zaledwie 181 000).
@Pazdzioch_z_Rivii:

Chcesz zasugerować użytkownikom tagów konsolowych, że 1000 zwolnionych pracowników to głównie utalentowani developerzy odpowiedzialni za gry ?


A wniosek ten wysnułeś na podstawie "( ͡° ͜ʖ ͡°)" czy może "#heheszki"? Nieładnie tak sobie dopowiadać treść do czyichś wpisów. Jacy by to pracownicy nie byli - dziwi fakt, że MS masowo zwalania ludzi szukając oszczędności a jednocześnie #!$%@? 70 miliardiów na zakup ogromnego wydawcy i to
MS chciał uruchomić GP na PS


@boguslaw-de-cubalibre: I pewnie jeszcze miał mieć z tego prowizję, a Sony by nic nie dostawało?

Ta propozycja jest absurdalna, jakby to twoim zdaniem miało funkcjonować? Firmy nie zarabiają na konsolach, zarabiają na prowizjach od sprzedaży gier czy dodatkowych usługach. Gdyby usługi Microsoftu były na konsoli Sony to te straciłoby jedyną opcję zarabiania na swoim sprzęcie, a Microsoft by zarabiał na obu. No iście genialna propozycja,
@nostalgiwolf: w którym momencie pisałem ja, że Sony by na tym nie zarabiał? Nie bądź naiwny, szukasz dziury w całym, wymyślasz bzdury i mylisz fakty. Game Pass to nie MS store, to usługa niczym ubi+ czy Netflix. Wszystko jest kwestią dogadania. Skoro sony odrzuciło ofertę MS to jak może za to obwiniać MS? Dupa się pali soniarzom, a najlepsze jest to, że MS nie pokazuje niczego przed czym obawiają się psychofani
w którym momencie pisałem ja, że Sony by na tym nie zarabiał?


@boguslaw-de-cubalibre: O ile jakimś cudem Microsoft nie będzie na tym zarabiał, to każda opcja będzie szkodliwa dla Sony, bo umożliwią konkurencji zarabianie na ich sprzęcie. Nie wiem czy wiesz, ale w tej zabawie chodzi właśnie o to by konkurencja zarobiła jak najmniej.

Game Pass to nie MS store, to usługa niczym ubi+ czy Netflix


Bzdura. Po pierwsze to Game