Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot bez cukru. Dziś moje BMI spadło do 24,9 i jest w normie. W lutym tego roku ważyłem 93kg przy 176cm wzrostu. Wtedy uznałem, że trzeba coś z tym zrobić. W miesiąc schudłem do 88kg i waga się zatrzymała. Potem miałem covida i przytyłem znowu pod 90. Do sierpnia tego roku waga wahała się w okolicach 88-89kg, co oznaczało, że BMI miałem w okolicy 30. Tak sobie pomyślałem, że zrobię sobie badania krwi. Był to 28 sierpnia tego roku. W badaniach wyszło, że mam stłuszczenie wątroby.

Porzuciłem słodycze i inne węglowodany. Dziś mamy 21 października i waga wskazała 76,9kg. Schudłem 12kg w 2 miesiące. Czuję się lekko i przyjemnie. Wszystkie ubrania są za duże. W pasie zeszło około 15cm. Jeszcze 2kg i idę na powtórne badania krwi. Życzę wszystkim aby nie byli ulani. Z łatwością znowu ubieram skarpetki
()

#odchudzanie #choroby
  • 2
@rrobot muszę dołożyć z 200-300 kcal na dzień. Wtedy będę chyba miał dzienne zapotrzebowanie na zero. Nie ciągnie mnie do żarcia już. W sumie to był problem w głowie. Słodycze na śniadanie itp. Aktualnie spożywam ok. 5% słodyczy patrząc na to ile żartłem wcześniej.
Teraz jem bo muszę, a nie dla przyjemności. Bo żarłem na poprawę humoru. Nie mam ciągot to obżerania się.