Wpis z mikrobloga

@v1lk No ok 3 tysięcy zł ryczałtu zapłacę w tym miesiącu. Dodatkowo 1780 zl ZUS no i w #!$%@? VAT w zakupach i innych podatków w paliwie itp.
Jak zawsze największymi wygranymi tej zabawy jest urząd skarbowy i jak już wspomniałeś Seba Mati Karyna itp
@MarcinGTD przykre mireczku, zamiast chwalić ciężką pracę i wkład w to wszystko to człowiek jest orany z kazdej strony -, mogę tylko dodać, że za granicą jest o wiele lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) I polecam przemyśleć sprawę wyjazdu zanim zrobi się wenezuela+
@v1lk Nie opłaca mi się wyjeżdżać na stałe. Jestem kontraktowcem. Dzwonią co chwila i pytają gdzie i czy pojadę. Opłacają taxi , samoloty , hotele wyżywienie itp. Właśnie jestem na kontrakcie w Gdańsku za 1250zl nockę lub 1020 zł dniówkę plus dają mieszkanie i wyżywienie.
@MarcinGTD też fajnie, tylko pytanie- czy ty faktycznie lubisz to co robisz ( ͡º ͜ʖ͡º) nie wyobrażam sobie zarabiać na życie czymś co nie sprawia mi frajdy (°° łagodzi to ból gdy inni mają kase za siedzenie w domu xD
@v1lk Tutaj akurat nie bo nie lubię pracy na stoczni. Wolę serwisy na pływających jednostkach. Bez tego brudu i syfu. 1,5 miesiąca temu byłem w Hiszpanii przedtem w Danii przez dłuższy czas i wiele wiele innych jak Włochy Grecja a nawet 2 lata temu Syberia i to 2 razy.
@v1lk A praca jak praca , układanie kabli i ich upijanie na torach kablowych a później łączenie tego w całość i odpalenie systemu. Tutaj akurat na Stena Line statek Stena Scandica był pożar ciężarówki i wywaliliśmy ponad 30 km kabli i właśnie wrzucamy wszystko od nowa
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.